Archives
![](https://osvita-zm.org.ua/wp-content/uploads/2018/07/11110111.jpg)
28 червня 1996 року на засіданні V сесії Верховної Ради України ІІ скликання ухвалений Основний закон нашої держави – Конституція України. Прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність і це стало найважливішим кроком у забезпеченні прав та свобод людини та громадянина. Дана Конституція є дійсною. День Конституції України — єдине державне свято, закріплене в самій...
Читати далi![](https://osvita-zm.org.ua/wp-content/uploads/2018/06/Still0626_00043-250x200.jpg)
23 та 24 червня 2018 року у закладах загальної середньої освіти Зміївського району відбулися урочисті та святкові заходи з нагоди свята «Випускний вечір». Цього року атестати про повну загальну середню освіту отримали 270 випускників, 7 з яких за особливі успіхи у навчанні були нагороджені золотими медалями. З цим важливим днем випускників закладів загальної середньої освіти привітали почесні...
Читати далi![](https://osvita-zm.org.ua/wp-content/uploads/2018/07/21-06-02-250x173.jpg)
Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам’ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни — день пам’яті в Україні – встановлено «…з метою всенародного вшанування пам’яті синів і дочок українського народу, полеглих під час Другої світової війни 1941-1945 років, їх подвигу та жертовності … на підтримку ініціативи громадських організацій ветеранів війни, праці, Збройних...
Читати далi![](https://osvita-zm.org.ua/wp-content/uploads/2018/06/20180614_135638_Burst05-250x188.jpg)
Традиційно у червні місяці в Харківській області проводиться ІІ (обласний) етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). 14 червня 2018 року на базі комунального закладу «Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою «Патріот»» Харківської обласної ради у смт. Есхар, Чугуївського району зустрілися 16 команд з різних куточків Харківської області. Вкотре на обласному етапі представляв Зміївський район рій «Нащадки...
Читати далi![](https://osvita-zm.org.ua/wp-content/uploads/2018/06/35166856_234199457169385_2210618271386828800_n-250x188.jpg)
12 червня 2018 року відбулося урочисте відкриття першої зміни у ПДЗОВ “Біле озеро”. Упродовж 3-х змін заклад прийме близько 400 дітей з усіх районів Харківської області. Прекрасна природа, свіже повітря, 5-разове харчування створюють відмінні умови для оздоровлення дітей, а команда професіоналів-однодумців забезпечує захоплююче дозвілля. Кожна зміна в закладі – це тематична програма. Так під час...
Читати далi![](https://osvita-zm.org.ua/wp-content/uploads/2018/06/35226201_222387218350944_7725092353710489600_n-250x188.jpg)
В рамках акції “Запобігти. Врятувати. Допомогти” 12 червня 2018 року із залученням співробітників Зміївського РВ ГУ ДСНС України у Харківській області . Основною метою тренувань було навчання працюючого персоналу практичним методам ліквідації пожеж, аварій та дій у надзвичайних ситуаціях, перевірка рівня підготовки керівного складу та персоналу до дій у разі виникнення пожежі. Під час заходу ...
Читати далi![](https://osvita-zm.org.ua/wp-content/uploads/2018/06/ertPVv_6GA8-250x141.jpg)
17 травня 2018 року в приміщенні КЗ «Харківський обласний палац дитячої та юнацької творчості» відбувся фінал ІІ (регіонального) етапу XІ фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров`я». У конкурсі літературно-музично-спортивних міні-композицій взяли участь 23 команди учнів закладів загальної середньої освіти (разом 160 учнів). Команда Слобожанської гімназії №2 Зміївської районної ради Харківської області посіла призове ІІІ місце.
Читати далi