Archives
![](https://osvita-zm.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/I--250x254.jpg)
25-27 жовтня 2023 року відбулася П’ятнадцята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті». Вітаємо директора Дроботову В.І. та педагогічний колектив КЗ «Таранівський ліцей ім.Героїв-широнінців» з перемогою у номінації «Упровадження сучасних технологій національно-патріотичного виховання як засобу формування патріотичної свідомості й утвердження української громадянської ідентичності» та нагородженням срібною медаллю та дипломом за презентацію досягнень і ефективне впровадження освітніх...
Читати далi