Archives
![](https://osvita-zm.org.ua/wp-content/uploads/2021/03/kyberbezpeka-250x143.jpg)
З метою розробки заходів для попередження проблем кібербезпеки та порушень прав людини в Інтернеті проводиться дослідження в партнерстві ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» з ГО «Центр кращого Інтернету» та за підтримки Програми досліджень свободи Інтернету «Counterpart International». Опитування є частиною дослідження, спрямованого на оцінку наявної ситуації й масштабів прогалин у галузі кібербезпеки, проблем конфіденційності на...
Читати далi![](https://osvita-zm.org.ua/wp-content/uploads/2021/03/kanykul--250x131.jpg)
Закладами загальної середньої освіти Зміївської міської ради прийняті рішення про початок весняніих канікул з 24 березня 2021 року, триватимуть вони до 04 квітня. Причиною зміни термінів канікул стало загострення епідеміологічної ситуації з COVID-19 та перевищення порогу захворюваності гострими распіраторними вірусними захворюваннями дітей та підлітків. Заклади позашкільної освіти під час весняних канікул будуть проводити заняття гуртків та...
Читати далi![](https://osvita-zm.org.ua/wp-content/uploads/2021/03/Screenshot_1-2-250x170.jpg)
22 березня 2021 року начальником відділу освіти Зміївської міської ради проведена zoom-конференція для керівників закладів освіти за темою “Створення безпечного освітнього середовища в закладі освіти, попередження і протидія булінгу”. За результатами наради керівники закладів отримали доручення: Неухильно виконувати нормативно-правові документи, що регламентують створення у закладі освіти безпечного середовища, вільного від насильства та булінгу (цькування); Рекомендувати...
Читати далi![](https://osvita-zm.org.ua/wp-content/uploads/2021/03/yzobrazhenye1-250x188.jpg)
У період з 12 по 16 березня відбулись засідання атестаційних комісій І рівня у навчальних закладах, а 18 березня 2021 року засіданням атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти Зміївської міської ради завершилася атестація педагогічних працівників у 2020-2021 навчальному році. Атестаційна комісія ІІ рівня працювала у змішаному режимі – два члени комісії приймали участь у засіданні...
Читати далi![](https://osvita-zm.org.ua/wp-content/uploads/2019/02/images-250x161.jpg)
З 22 лютого по 17 березня 2021 року в електронній бібліотеці Інституту модернізації змісту освіти педагогічні працівники мали можливість познайомитися з фрагментами електронних версій підручників для 8 класу, з електронними версіями підручників для 8 класу, які пропонувалося обрати для повторного видання у 2021 році, а також повторно здійснити вибір підручників для 4 класу “Математика” (у 2-х частинах). Безпосередній вибір...
Читати далi![](https://osvita-zm.org.ua/wp-content/uploads/2020/08/026-250x155.png)
Відповідно до рішення Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області з 18.03.2021 року учні 5-11 класів закладів загальної середньої освіти переводяться на дистанційну форму навчання. Для учнів початкових класів (1-4 класи) залишається очна форма навчання, за умови дотримання відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю стану здоров’я учнів (вихованців). Протокол...
Читати далi![](https://osvita-zm.org.ua/wp-content/uploads/2021/03/Screenshot_1-1-250x170.jpg)
17.03..2021 начальником відділу освіти проведено онлайн-нараду з керівниками закладів дошкільної освіти. Під час наради обговорювались заходи направлені на збереження здоров’я дітей та недопущення розповсюдження інфекційних захворювань, рекомендації Департаменту освіти і науки Харківської ОДА викладені в листі № 01-33/1168 від 17.03.2021, положення Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів. За результатами наради керівники закладів отримали відповіні доручення.
Читати далi