63404, Україна, Харьківська обл. м. Змів, вул. Адміністративна 12, (0574) 3-48-69, e-mail: pr.zmiiv@dniokh.gov.ua

У закладах освіти Зміївської міської ради впроваджена інформаційна система управління освітою (ІСУО).

Портал ІСУО.  Дані із локальної бази закладу освіти (КУРС Школа чи КУРС Дошкілля) після кожного корегування передаються на портал програмою Курс.Сайт.  Маючи доступ, наданий адміністратором порталу відповідного рівня,  можна переглядати інформацію про класи, учнів, персонал, матеріальну базу, вибір підручників, статистичну звітність закладу, в тому числі за попередні роки.

Сайт підтримки програмного забезпечення “КУРС Школа”  На сайті доступні для завантаження останні версії програмного забезпечення,  інструкції по встановленню та роботі з програмою, є розділ “Форум”, де можна задати питання, розділ “Контакти” з телефонами технічної підтримки.

Сайт підтримки програмного забезпечення  «КУРС: Дошкілля» На сайті доступні для завантаження останні версії програмного забезпечення,  інструкції по встановленню та роботі з програмою, є розділ “Форум”, де можна задати питання, розділ “Контакти” з телефонами технічної підтримки.

YouTube-канал “КУРС Освіта”

На каналі містяться відеоінструкції та записи вебінарів про роботу з програмами, порталом, особливостями створення звітів, замовлення підручників і т.і.

 

 

M SM
 • Архіви

 • __________________________________________

  Сторінка Відділу освіти у Фейсбук

   

   

 • __________________________________________

  Чим займається омбудсмен

 • _________________________________________

  Погода
 • © osvita-zm.org.ua