63404, Україна, Харьківська обл. м. Змів, вул. Адміністративна 12, (0574) 3-48-69, e-mail: pr.zmiiv@dniokh.gov.ua


Дошкільна освіта
На території  Зміївської  міської  ради  функціонує   6 закладів дошкільної освіти  та 7 дошкільних підрозділів у складі закладів загальної середньої освіти (ЗЗСО), всі заклади комунальної форми власності. На початок 2023-2024 навчального року  дошкільною освітою охоплено 748 дітей, що складає  48% дітей віком від 0 до 6 років. Внаслідок введення воєнного стану, навчання здійснюється за дистанційною формою.

Загальна середня освіта
Мережа закладів загальної середньої освіти це –  14 закладів, з них 10 ліцеїв надають повну загальну середню освіту, 4 гімназії – базову.  Станом на 5 вересня  2023 року у них навчається 4161 учнів.
Внаслідок введення воєнного стану, навчання здійснюється за дистанційною формою.  У 2023-24 навчальному роцы заклади загальної середньої освіти надають освітні послуги 296 дітям з числа внутрішньо переміщених осіб.

Інклюзивна освіта
Для забезпечення прав дітей з особливими освітніми потребами на освіту функціонує КУ “Зміївський інклюзивно-ресурсний центр”. На початок  2023-2024 навчального року  у 6-ти закладах загальної середньої освіти відкрито 22  інклюзивних класи, та 3 інклюзивні групи у комунальних закладах КЗ «Зміївський ЗДО № 2» та КЗ «Зміївський ЗДО № 3».

Позашкільна  освіта

До мережі позашкільних закладів освіти  входять :
– Комунальний заклад “Зміївський центр дитячої та юнацької творчості” (ЦДЮТ),  який має в своїй мережі 61 гурток різної направленості та охоплює позашкільною освітою 915 дітей;
– Комунальний заклад “Зміївська дитячо-юнацька спортивна школа” (ДЮСШ), який має у своїй мережі 43 груп з 5 відділень спорту та охоплює позашкільною освітою 723 дитини.

Позашкільною освітою в закладах загальної середньої освіти охоплено 630 учнів в гуртках та секціях різного напрямку. У підсумку охоплення різними формами позашкільної освіти становить 55 % від загальної кількості дітей шкільного віку.

 

M SM
 • Архіви

 • __________________________________________

  Сторінка Відділу освіти у Фейсбук

   

   

 • __________________________________________

  Чим займається омбудсмен

 • _________________________________________

  Погода
 • © osvita-zm.org.ua