63404, Україна, Харьківська обл. м. Змів, вул. Адміністративна 12, (0574) 3-48-69, e-mail: pr.zmiiv@dniokh.gov.ua

Зміївський ПДЗОВ “Біле озеро” розташувався на мальовничій території заповідних Гомільшанських соснових лісів поряд із знаними Коробовими хуторами та історичним пам’ятним місцем—Козачою горою.

Біле озеро

Вид з Козачої гори

Заклад має 4 спальних однотипових  корпуси, літній кінотеатр, де проходять свята, кінофільми, дискотеки. Корпуси мають великі криті веранди з  тенісними столами. Їдальня розрахована на 160 місць. Передбачено кімнату відпочинку з телевізором, функціонує  медпункт з ізолятором. Душеві кімнати та кімната гігієни  для дівчаток з гарячою водою цілодобово. Вода надається зі свердловини, придатна для пиття та господарчих потреб. Каналізацією забезпечені тільки їдальня, ізолятор та адмінкорпус.

На території обладнані: баскетбольний і волейбольний майданчики, футбольне поле, спортивні споруди. Проводяться спортивні змагання.

Спальні корпуси  одноповерхові, мають 4 спальні кімнати (для 7-8 осіб у кімнаті), 1 кімната для вихованців та 1 кімната для зберігання валіз та особистих речей. Кімнати облаштовані дерев’яними ліжками, тумбочками. В кімнатах  є столи, стільці та шафи для одягу. Біля кожного корпусу -умивальники та надвірні туалети. Всього за зміну заклад може прийняти  120 дітей.

Заклад має сертифікати на харчування та проживання дітей. Харчування для дітей 5-разове.

Культурно-масова  робота: впродовж зміни здійснюється один похід на Козачу гору, запрошуються  артисти цирку, лялькового театру, музичної комедії. Кожен вечір проводиться дискотека або демонструється кінофільм.

На нашій сторінці у фейсбуці ви можете отримати більше інформації та залишити відгук.

 

 

 

Знайдіть нас на карті.

 

M SM
 • Архіви

 • __________________________________________

  Сторінка Відділу освіти у Фейсбук

   

   

 • __________________________________________

  Чим займається омбудсмен

 • _________________________________________

  Погода
 • © osvita-zm.org.ua