Archives
![](https://osvita-zm.org.ua/wp-content/uploads/2019/11/vystavka-250x355.jpg)
22 – 24 жовтня 2019 року в м. Києві проходила одинадцята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті – 2019». Організаторами виставки є Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, компанія «Виставковий Світ». Цього року в роботі виставки взяли участь 560 учасників із 25 регіонів України, Чехії, Словаччини, Польщі, США, Болгарії та інших...
Читати далi![](https://osvita-zm.org.ua/wp-content/uploads/2019/04/images-250x188.jpg)
Опалювальний період в закладах освіти району розпочинається з 01.11.2019 року. Наказ відділу освіти Зміївської РДА № 84-аг від 28.10.2019 “Про початок опалювального сезону”
Читати далi![](https://osvita-zm.org.ua/wp-content/uploads/2018/10/den-vignannya-nacistskih-okupantiv-250x167.jpg)
В Україні 28 жовтня 2019 року відзначають 75-ту річницю вигнання нацистських окупантів з України. Цього дня вшановують пам’ять всіх українців, які віддали життя, виганяючи нацистських окупантів з нашої країни, у лавах радянської армії або Української повстанської армії. День вигнання нацистських окупантів з України відзначається в країні щороку 28 жовтня. Саме цього дня 1944 року з...
Читати далi![](https://osvita-zm.org.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG-46899255ef9165a9134aa3e7416f895c-V-250x188.jpg)
18 жовтня 2019 року в спортивному залі Зміївського ліцею №1 ім.З.К.Слюсаренка були проведені фінальні районні змагання з настільного тенісу. В спортивному заході брали участь 12 команд закладів загальної середньої освіти. Призові місця посіли: КЗ «Зміївська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім.І.П.Волка» – І місце Височинівська філія Зміївського ліцею №1 ім.З.К.Слюсаренка – ІІ місце КЗ «Лиманська ЗОШ...
Читати далi![](https://osvita-zm.org.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_20191023_143841-250x207.jpg)
Першість району з футболу «Шкіряний м’яч» завершилась 25 жовтня 2019 року в м.Змієві на стадіоні «Авангард» проведенням змагань серед десяти команд двох вікових груп. Вітаємо переможців та призерів фіналу з футболу: вікова група U-12 (2008 р.н.): І місце – команда Слобожанського ліцею № 1; ІІ місце – збірна команда КЗ «Шелудьківський ліцей ім..Ю.Є.Кравцова», КЗ «Геніївська...
Читати далi![](https://osvita-zm.org.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_20191023_143851-250x249.jpg)
Згідно з календарним планом спортивно-масових заходів 23 жовтня 2019 року в м. Змієві на стадіоні «Авангард» були проведені фінальні районні змагання з футболу «Шкіряний м’яч» серед десяти команд двох вікових груп. Вітаємо переможців та призерів фіналу з футболу: вікова група U-11 (2009 р.н.): І місце – команда Слобожанського ліцею № 1; ІІ місце – збірна...
Читати далi![](https://osvita-zm.org.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG-7e383d872438551a31fdbb518f5ec22d-V-250x188.jpg)
17 жовтня 2019 року на стадіоні «Авангард» були проведені змагання з легкоатлетичного чотирьохборства. У спортивних змаганнях брали участь команди з 23 шкіл району. Результати легкоатлетичних змагань: І місце – команда Слобожанської гімназії № 2 ІІ місце – команда КЗ «Чемужівська ЗОШ І-ІІІ ст.» ІІІ місце – команда Слобожанського ліцею № 1 Вітаємо призерів та учасників...
Читати далi