Archives
![](https://osvita-zm.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/707a948d9ad22dc2dfd83b24b13183dc-250x167.jpg)
22 січня наша держава відзначає День Соборності України. З цієї нагоди ми приєднуємося до привітань на адресу всього українського народу! Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Будемо з трепетом зберігати цей безцінний скарб! Нехай любов до рідного краю об’єднує нас, допомагає йти до перемоги та процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України! Згадаймо історію цієї...
Читати далi![](https://osvita-zm.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/yzobrazhenye_viber_2023-01-13_14-00-30-935-250x123.jpg)
Кожного року 13 січня в українські домівки приходить Щедрий вечір. Це свято наповнене світлом та добротою, а також унікальними традиціями та обрядами. З щирими вітаннями, добрими побажаннями та чудовими піснями до працівників відділу освіти Зміївської міської ради завітав колектив дитячого простору «Зміїв Family Space». Як і годиться, щедрувальники отримали подарунки, а всі присутні – позитивні...
Читати далi![](https://osvita-zm.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/Bez-nazvanyia-250x166.jpg)
09 січня у закладах загальної середньої освіти нашої громади розпочався ІІ навчальний семестр 2022-2023 навчального року. Освітній процес здійснюється за дистанційною формою навчання.
Читати далi