Archives
![](https://osvita-zm.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/Bez-nazvanyia-3-250x181.jpg)
22 грудня 2019 року на базі Зміївського ліцею №1 відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій, в якому взяли участь учні 8-11 класів закладів загальної середньої освіти району. Протоколи попередніх результатів олімпіади розміщено в розділі “Методичний кабінет. “Обдаровані діти”.
Читати далi![](https://osvita-zm.org.ua/wp-content/uploads/2018/12/pravo....-250x225.jpg)
21 грудня 2019 року на базі Зміївського ліцею №1 відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства, в якому взяли участь учні 9-11 класів закладів загальної середньої освіти району. Протоколи попередніх результатів олімпіади розміщено в розділі “Методичний кабінет. “Обдаровані діти”.
Читати далi![](https://osvita-zm.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/IMG_20191217_101354-250x188.jpg)
17 грудня 2019 року в актовій залі відділу освіти відбулася нарада керівників закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти за участі головного інспектора Зміївського РВ ГУ ДСНС України у Харківській області Кінаша Євгена Леонідовича, провідного інспектора Зміївського РВ ГУ ДСНС України у Харківській області Бута Олекся Сергійовича. Учасники наради розглянули питання забезпечення пожежної безпеки, охорони здоров`я...
Читати далi![](https://osvita-zm.org.ua/wp-content/uploads/2018/05/Bez-nazvanyya-250x166.jpg)
Наказом Мініністерства освіти і науки України № 1543 від 12.12.2019 року оголошено проведення конкурсного відбору підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників для 7 класу. Експертиза електронних версій підручників буде здійснюватися з 25 січня до 02 березня 2020 року. Педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти матимуть можливість ознайомитися з фрагментами...
Читати далi![](https://osvita-zm.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/astr-250x159.jpg)
15 грудня 2019 року на базі Зміївського ліцею №1 відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії, в якому взяли участь учні 10-11 класів закладів загальної середньої освіти району. Протоколи попередніх результатів олімпіади розміщено в розділі “Методичний кабінет. “Обдаровані діти”.
Читати далi![](https://osvita-zm.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/ekon-250x168.jpg)
14 грудня 2019 року на базі Зміївського ліцею №1 відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки, в якому взяли участь учні 9-11 класів закладів загальної середньої освіти району. Протоколи попередніх результатів олімпіади розміщено в розділі “Методичний кабінет. “Обдаровані діти”.
Читати далi![](https://osvita-zm.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/sam_0896-250x188.jpg)
Щороку 14 грудня ми відзначаємо День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Саме цього дня у 1986 році завершилося будівництво захисного саркофагу над зруйнованим четвертим енергоблоком. Аварія на Чорнобильській АЕС стала справжньою національною трагедією, наслідки якої ми відчуваємо й досі. Ядерна стихія опалила долі мільйонів українців, породила величезну кількість проблем. З плином...
Читати далi