63404, Україна, Харьківська обл. м. Змів, вул. Адміністративна 12, (0574) 3-48-69, e-mail: pr.zmiiv@dniokh.gov.ua

Новини >> Зміївський позаміський дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Біле озеро» прийняв першу зміну відпочиваючих

12 червня 2018 року відбулося урочисте відкриття першої зміни  у ПДЗОВ “Біле озеро”. Упродовж 3-х змін заклад прийме   близько 400 дітей з усіх районів Харківської області.
Прекрасна природа,  свіже повітря, 5-разове харчування  створюють відмінні умови для оздоровлення дітей, а  команда професіоналів-однодумців забезпечує захоплююче дозвілля.  Кожна зміна в закладі – це тематична  програма.
Так  під час І-ї зміни (01.08- 21.08.2018), яка має назву«Останній герой острова Білоозеряндії», діти навчаться будувати та облаштовувати вігвами, оберуть вождів племен, виготовлятимуть тотеми, потоваришують з віщунами на Поляні ідолів, щоденно матимуть дикі танці в Печері звуків.

Тема ІІ-ї зміни (08.07- 28.07.2018) –  «Зміна Юних миротворців Харківщини». В її програмі  – оформлення куточків миротворців, вибір послів доброї волі, Президента Асоціації Юних миротворців, знайомство з дипломатами.  Працюватимуть Білоозерянська Пошта миру та Школа виживання.

Тема ІІІ-ї зміни (01.08- 21.08.2018) – «Планетою успішних».  Діти познайомляться  з правилами етикету Планети успішних від королеви Єлизавети, потраплять  в незабутні пригоди з Шерлоком Холмсом та доктором Ватсоном,  зроблять вибір Президента ООН та міністрів,  зустрінуться  з олімпійськими богами, мушкетерами, папуасами, тролями.

 

 

 

M SM
 • Архіви

 • __________________________________________

  Сторінка Відділу освіти у Фейсбук

   

   

 • __________________________________________

  Чим займається омбудсмен

 • _________________________________________

  Погода
 • © osvita-zm.org.ua