63404, Україна, Харьківська обл. м. Змів, вул. Адміністративна 12, (0574) 3-48-69, e-mail: pr.zmiiv@dniokh.gov.ua

Новини >> У пришкільному таборі «Сонечко» на території Зміївського ліцею №1 проведено  протипожежне об’єктове тренування

В рамках акції  “Запобігти. Врятувати. Допомогти” 12 червня 2018 року  із залученням співробітників Зміївського РВ ГУ ДСНС України у Харківській області . Основною метою тренувань було навчання працюючого персоналу  практичним методам ліквідації пожеж,  аварій та дій у надзвичайних ситуаціях, перевірка рівня підготовки  керівного складу та персоналу  до дій у разі виникнення пожежі.
Під час  заходу  здійснено загальну термінову евакуацію учнів та персоналу ліцею,  знеструмлення будівлі об’єкту,  проведено умовне гасіння пожежі з практичним застосуванням пожежної техніки.  Також працівниками Зміївського РВ ГУ ДСНС України у Харківській області було продемонстровано тактико-технічні характеристики аварійно-рятувальної техніки та інструменту.  Вихованцям табору рятувальники розповіли  про  правила пожежної безпеки в побуті, правила поводження на воді та правила поводження при виявленні вибухонебезпечних предметів.

 

 

M SM
 • Архіви

 • __________________________________________

  Сторінка Відділу освіти у Фейсбук

   

   

 • __________________________________________

  Чим займається омбудсмен

 • _________________________________________

  Погода
 • © osvita-zm.org.ua