63404, Україна, Харьківська обл. м. Змів, вул. Адміністративна 12, (0574) 3-48-69, e-mail: pr.zmiiv@dniokh.gov.ua

Новини >> ІІ (обласний) етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Традиційно у червні місяці в Харківській області проводиться ІІ (обласний) етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).
14 червня 2018 року на базі комунального закладу «Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою «Патріот»» Харківської обласної ради у смт. Есхар, Чугуївського району зустрілися 16 команд з різних куточків Харківської області.

Вкотре на обласному етапі представляв Зміївський район рій «Нащадки козаків» КЗ «Лиманська ЗОШ І-ІІІ ступенів, у складі 8 чоловік: ройового – Голованя Олексія, Головань Юлії (11 клас), Шрамка Максима, Голованя Вячеслава, Волошина Віталія, Лагути Олександра, Ковальової Алевтини, Ковальової Анни (9 клас), під керівництвом заступника директора з виховної роботи Кузьміної Галини Миколаївни та учителя предмету «Захист Вітчизни» Акімова Сергія Івановича.

Гра складалася із 9 конкурсів: «Впоряд», «Смуга перешкод туристська та трейл – орієнтування з елементами квесту», «Смуга перешкод військово-спортивна», «Рятівник», «Стрільба», «Відун», «Ватра» (творчо-мистецького звіту рою), звітів під гаслом «Добре діло» та «Туристсько-краєзнавчий рейд похід із таборуванням».

Завдяки наполегливій праці, інтелектуальним здібностям, спортивній витримці рій «Нащадки козаків» став двократним переможцем у конкурсах: «Смуга перешкод туристська» та звіт про «Туристсько-краєзнавчий рейд похід із таборуванням»; ІІ місце команда виборола у конкурсі «Впоряд», про що свідчать Дипломи та Кубки.

Вітаємо рій «Нащадки козаків» та їх керівників з перемогою та бажаємо подальших успіхів!

M SM
 • Архіви

 • __________________________________________

  Сторінка Відділу освіти у Фейсбук

   

   

 • __________________________________________

  Чим займається омбудсмен

 • _________________________________________

  Погода
 • © osvita-zm.org.ua