Archives
![](https://osvita-zm.org.ua/wp-content/uploads/2019/04/7-250x174.jpg)
У Зміївському районному Будинку культури пройшов фестиваль дитячої та юнацької творчості “Таланти Зміївщини-2019”, де зібралися найталановитіші діти та молодь Зміївщини. Переможців заходу, який проходив з метою підтримки та виявлення обдарованих дітей та молоді Зміївського району, збереження та підтримки національних культурних традицій України, визначало почесне журі: начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації БідулінО.А., спеціаліст сектору у...
Читати далi![](https://osvita-zm.org.ua/wp-content/uploads/2019/05/IMG_5368-250x138.jpg)
На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2018 р. № 1190 «Про затвердження Положення про сертифікацію педагогічних працівників» Державна служба якості освіти України здійснює організаційні заходи із забезпечення вивчення практичного досвіду учасників сертифікації. Так 17-18 квітня 2019 року в м. Києві відбувся тренінг для освітніх експертів з питань вивчення практичного досвіду вчителів початкових класів під...
Читати далi![](https://osvita-zm.org.ua/wp-content/uploads/2019/04/vykhovatel-roku-2019-prezentatsiia-dosvidu1-250x160.jpg)
Вітаємо Попову Оксану Миколаївну, вихователя Комунального закладу Донецького дошкільного навчального закладу (ясла-садок) Комсомольської селищної ради Зміївського району Харківської області, переможця обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у 2019 році в номінації «Вихователь дітей різновікової групи». Бажаємо подальших успіхів та перемог!
Читати далi![](https://osvita-zm.org.ua/wp-content/uploads/2019/04/301592_1-250x228.jpg)
У квітні 1995 р. Генеральна конференція ЮНЕСКО заснувала Всесвітній день книги і авторського права, який щорічно відзначається з 1996 року. Це данина поваги до книг та авторів. Головна мета свята – привернути увагу державних органів і читачів до книг як джерела отримання знань, мати доступ до духовних і матеріальних цінностей, розуміння краси і творчих досягнень...
Читати далi![](https://osvita-zm.org.ua/wp-content/uploads/2019/04/79109541-250x150.jpg)
22 квітня – Всесвітній День Землі, свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих багатств і природних ресурсів, якими наділила нас природа. Вперше День Землі був відзначений у 1970 році, і з того часу його проводять щороку 22 квітня. Це свято чистої Води, Землі й Повітря, яке має на меті об’єднати...
Читати далi![](https://osvita-zm.org.ua/wp-content/uploads/2019/04/20190419_142205-250x188.jpg)
19 квітня 2019 року на базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова відбувся заочний тур І обласного (відбіркового) етапу Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв закладів загальної середньої та позашкільної освіти. Команда шкільного лісництва Комунального закладу «Чемужівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Зміївської районної ради Харківської області» у зльоті посіла друге місце. Вітаємо та бажаємо подальших...
Читати далi![](https://osvita-zm.org.ua/wp-content/uploads/2019/04/IMG_20190416_125154_BURST0161-250x188.jpg)
16 квітня 2019 року переможець районного етапу ХХV Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних – дружина «Блискавка» КЗ «Лиманська ЗОШ І-ІІІ ст.» брала участь в зональному обласному етапі фестивалю, що проходив в м.Чугуєві. Позмагатися в 4-й зоні фестивалю з’їхалися 8 дружин юних пожежних зі Зміївського району, Чугуївського району, м.Чугуєва, Малиновської ОТГ, Чкалівської ОТГ, Печенізького району, Вовчанського...
Читати далi