63404, Україна, Харьківська обл. м. Змів, вул. Адміністративна 12, (0574) 3-48-69, e-mail: pr.zmiiv@dniokh.gov.ua

Новини >> Обласний етап ХХV Всеукраїнського фестивалю ДЮП

16 квітня 2019 року переможець районного етапу ХХV Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних – дружина «Блискавка» КЗ «Лиманська ЗОШ І-ІІІ ст.» брала участь в зональному обласному етапі фестивалю, що проходив в м.Чугуєві.

Позмагатися в 4-й зоні фестивалю з’їхалися 8 дружин юних пожежних зі Зміївського району, Чугуївського району, м.Чугуєва, Малиновської ОТГ, Чкалівської ОТГ, Печенізького району, Вовчанського району, Старосалтівської ОТГ. Дружини порушувати актуальні питання забезпечення пожежної та техногенної безпеки, надавали рекомендації щодо дій у різних надзвичайних ситуаціях.

За конкурс «Знавці пожежної справи» дружина юних пожежних «Блискавка» набрала 38 балів з 40 можливих та розділила перше місце з чотирма іншими дружинами. У конкурсі «Візитка» з 124 балами ми посіли четверте місце. У конкурсі «Домашнє завдання» на тему «Людина у надзвичайній ситуації» наша дружина в нелегкій боротьбі посіла п’яте місце зі 147 балами (у переможця – 181 бал).

За підсумками зонального етапу фестивалю найсильнішою була дружина м.Чугуєва, яка посіла І місце (359 балів), ІІ місце – у Чугуївського району (333 бали), ІІІ місце – у Вовчанського району ( 332 бали). Дружина «Блискавка» Зміївського району посіла четверте місце з 309 балами.

M SM
 • Архіви

 • __________________________________________

  Сторінка Відділу освіти у Фейсбук

   

   

 • __________________________________________

  Чим займається омбудсмен

 • _________________________________________

  Погода
 • © osvita-zm.org.ua