Archives
![](https://osvita-zm.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/425880993_709088651206978_7713924221832741809_n-1-250x176.jpg)
Творча група педагогів Зміївського ЗДО №2 взяла участь у міжнародному фестивалі-конкурсі “Christmas Star 2024». Їх робота, лялькова вистава по казці «Рукавичка», стала лауреатом гран-прі фестивалю та перемогла у конкурсі глядацьких симпатій, який був проведений у телеграм-каналі ЦЕНТРу ОСВІТНІХ ІННОВАЦІЙ ТА ТВОРЧОСТІ «ГАРМОНІЯ». Вітаємо колектив з впевненою перемогою.
Читати далi![](https://osvita-zm.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/kartynka-vybir-posibnykiv.jpg)
З 12 до 31 січня 2024 року педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти Зміївської МТГ ознайомилися з електронними версіями оригінал-макетів підручників та посібників, поданих на конкурсний відбір для 2 класу на 2024-2025 н.р. та визначили найкращі навчальні матеріали, що відповідають потребам учнів конкретного класу. З протоколами педагогічних рад ЗЗСО щодо вибору підручників та посібників для...
Читати далi