Archives
![](https://osvita-zm.org.ua/wp-content/uploads/2020/01/Bez-nazvanyia-250x175.jpg)
Щиро вітаємо всіх з Новорічними та Різдвяними святами! Нехай новий 2022 рік буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення та професійні перемоги! Нехай щастя переповнює думки і почуття, а здоров’я дасть можливість здійснити всі мрії. Щасливого Нового року та веселих Різдвяних свят!
Читати далi![](https://osvita-zm.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/yzobrazhenye_viber_2021-12-30_13-09-54-620-250x188.jpg)
Новий рік — казкове свято, що об’єднує і дітей і дорослих, але малеча любить і чекає його найбільше. У закладах дошкільної освіти Зміївської громади пройшли новорічні ранки. Відповідно до карантинних обмежень дитячі свята відбувались без батьків, фотографів, аніматорів, артистів. Та завдяки творчості працівників дошкільних закладів малюки поринули у казкову новорічну атмосферу із конкурсами, піснями, хороводами,...
Читати далi![](https://osvita-zm.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/yzobrazhenye_viber_2021-12-30_09-55-51-012-1-250x188.jpg)
Напередодні нового року діти та працівники Зміївської гімназії №1 «Сузір`я» отримали чудовий подарунок від Валерії Мураєвої, заступника голови Харківської обласної ради, – білети на новорічне циркове шоу «АLICE», що проходило 29 грудня у кіноконцертному залі «Україна» м. Харкова. Атмосфера новорічного карнавалу подарувала усім чудові емоції. Але дива на цьому не закінчилися, бо на дітей чекало...
Читати далi![](https://osvita-zm.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/olimpiady-620x310-250x125.png)
20 грудня 2021 року відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури. За підсумками журі відділу освіти Чугуївської РДА переможцями стали учні ЗЗСО Зміївської міської ради: ІІ місце – Іванова Дарина, 9 клас, КЗ “Зміївська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. І.П.Волка” (підготувала Петросян Наталія Олексіївна); ІІ місце – Гончарова Карина, 10...
Читати далi![](https://osvita-zm.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/images-3.jpg)
15 грудня 2021 року відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії. За підсумками журі відділу освіти Чугуївської РДА переможцями стали й учні ЗЗСО Зміївської міської ради: ІІ місце – Коротун Вікторія, 11 клас, КЗ «Зміївська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. І.П.Волка» (підготував учитель Двигун Євген Іванович); ІІІ місце – Тараненко Діана, 8 клас,...
Читати далi![](https://osvita-zm.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/biologiya-250x118.jpg)
За підсумками журі відділу освіти Чугуївської РДА переможцями ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології стали учні закладів загальної середньої освіти Зміївської міської ради: І місце – Бєлєвцов Єгор, учень 8 класу Зміївської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, вчитель Тернова Олена Сергіївна, ІІ місце – Буханцов Данило, учень 9 класу Зміївського ліцею №1, вчитель Краснокутська...
Читати далi![](https://osvita-zm.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/269872160_7077128355661098_6304034078171504934_n-250x138.jpg)
24 грудня 2021 року на майдані Соборному міста Змієва відбулося відкриття головної Новорічної ялинки Зміївщини. Учні початкових класів у супроводженні наставників на шкільних автобусах прибули на свято із закладів освіти громади. Разом з маленькими зміївчанами вони стали учасниками театралізованого дійства – запаленні вогників на ялинці. Чарівне дитяче містечко, хороводи з казковими героями та солодкі подарунки...
Читати далi