Archives
![](https://osvita-zm.org.ua/wp-content/uploads/2020/05/34-250x99.jpg)
Міністерство освіти і науки розпочинає серію публічних консультацій щодо впровадження нового Державного стандарту для базової середньої освіти. Консультації відбудуться 2-18 червня 2020 року в онлайн-форматі. У першій консультації, яка пройде 2 червня у Києві, візьме участь т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій. Початок заходу: 10:00. Онлайн-формат: Zoom-конференція. Консультації передбачають обговорення та пошук спільних рішень щодо: дорожньої...
Читати далi![](https://osvita-zm.org.ua/wp-content/uploads/2020/05/Bez-nazvanyia-250x131.png)
З 1 червня заклади позашкільної освіти можуть відновити роботу в регіонах, де буде запроваджено послаблення протиепідеміологічних заходів. У закладах позашкільної освіти буде дозволено проводити заняття у групах до 10 осіб та заборонено масові заходи. Про це йдеться в листі Міністерства освіти і науки України від 29 травня 2020 року. Розпочати роботу зможуть заклади позашкільної освіти тільки тих регіонів,...
Читати далi![](https://osvita-zm.org.ua/wp-content/uploads/2020/05/Information-digest-and-recommendations-300x251-250x209.png)
Державна науково-педагогічна бібліотека імені В. О. Сухомлинського НАПН України як головний координаційний науково-методичний центр мережі освітянських бібліотек МОН України та НАПН України підготувала рекомендації щодо виходу бібліотек із карантину. Першочерговим завданням щодо відновлення діяльності освітянських бібліотек є забезпечення належних умов задля збереження здоров’я користувачів і працівників. Рекомендації розроблено з урахуванням специфіки роботи бібліотек, спираючись на результати останніх...
Читати далi![](https://osvita-zm.org.ua/wp-content/uploads/2020/05/IMG_20200330_160036-250x173.jpg)
27 травня 2020 року начальник відділу освіти Зміївської райдержадміністрації Юлія Алексєєва взяла участь у нараді голови Зміївської районної державної адміністрації Павла Голоднікова за участі голови районної ради Тетяни Тімофєєвої з питання організації безпечного дозвілля школярів під час літніх канікул. Також у нараді взяли участь начальник відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації Олег Бідулін, керівник Сільської...
Читати далi![](https://osvita-zm.org.ua/wp-content/uploads/2020/05/zavantazhennya_29-250x149.jpg)
Сьогодні, 27 травня 2020 року, для школярів закладів загальної середньої освіти району пролунав Останній дзвоник. Вперше він проходив у форматі онлайн. Вітаємо всіх, хто причетний до цього радісного і трохи сумного свята. Це період, коли закінчується один етап і починається інший. Тому бажаємо учням і педагогам гарного відпочинку та перезавантаження перед наступним навчальним роком. А...
Читати далi![](https://osvita-zm.org.ua/wp-content/uploads/2020/05/100383356_125491592492698_2145026192267280384_n-250x134.png)
Добігає до фінішу 2019-2020 навчальний рік. Він був складним та насиченим, неординарним та цікавим. Всі ми отримали багато викликів та гідно з ними впоралися. Тож нехай мелодія шкільного дзвоника спонукає всіх нас до подальших успіхів і досягнень. Зі святом! Челендж працівників відділу освіти з нагоди свята Останнього дзвоника
Читати далi![](https://osvita-zm.org.ua/wp-content/uploads/2020/05/Still0526_0000411111111111-250x223.jpg)
Завершується 2019-2020 навчальний рік. Незвичним для учнів і вчителів цьогоріч буде і свято Останнього дзвоника. Замість традиційних святкових лінійок – свято онлайн. Своє привітання для учнів Зміївського району і педагогічних колективів навчальних закладів записали голова Зміївської райдержадміністрації Павло Голодніков, голова Зміївської районної ради Тетяна Тімофєєва і начальник районного відділу освіти Юлія Алексєєва. “Усім нам...
Читати далi