Archives
![](https://osvita-zm.org.ua/wp-content/uploads/2017/06/11-250x187.jpg)
Так, зміна творчо-пізнавального спрямування, яка триватиме з 10 по 30 червня, що налічує 4 загони, урочисто відкрилася 12 червня 2017 року під назвою “Космічна подорож в Білоозерянську галактику”. 90 діток, які приїхали до табору “Біле озеро” із багатьох куточків Харківської області, взяли участь в концерті «Ну-мо, вожатий!» та дискотеці інопланетян. І кожен день зміни — це...
Читати далi![](https://osvita-zm.org.ua/wp-content/uploads/2017/06/DSC00457-250x188.jpg)
З 29 травня по 16 червня 2017 року табір “Сонечко” гостинно відчинив свої двері для учнів Зміївського ліцею №1. 385 дітей мали змогу провести цікаво свій час: спортивні естафети,конкурси, екскурсії до пожежної частини, музею “Природи “(м.Харків), парку Фельдмана, залічничої дитячої дороги (м.Харків), страусиної ферми (с.Високе). [:]
Читати далi![](https://osvita-zm.org.ua/wp-content/uploads/2017/06/image-0-02-04-24db9b8aec0cd4baf120b8b47c3cf5e648c8d05f1eca7abffea327adfe304389-V-250x150.jpg)
8 червня 2017 року на базі комунального закладу «Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою «Патріот»» Харківської обласної ради у смт. Есхар Чугуївського району відбувся ІІ (обласний) етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Зміївський район на змаганнях представила команда «Нащадки козаків» Лиманської ЗОШ І-ІІІ ступенів, у складі 10 чоловік: 1. Селегей Олександра (командир, 8 клас), 2. Шрамка...
Читати далi![](https://osvita-zm.org.ua/wp-content/uploads/2017/06/images-250x168.jpg)
Зроблено ще один крок до інтеграції України у європейській простір: Національна дитяча «гаряча лінія» (НДГЛ) отримала загальноєвропейський номер 116111. Даний номер запроваджений у 26-ти європейських країнах як узгоджений номер для консультування дітей по телефону. Таким чином, сьогодні в Україні є дійсними два номери НДГЛ – 0800500225 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних) та короткий 116111 (безкоштовно з...
Читати далi![](https://osvita-zm.org.ua/wp-content/uploads/2017/06/1-1-250x167.jpg)
Ще у листопаді 1949 року Міжнародною демократичною федерацією жінок на спеціальній сесії було ухвалено рішення про проведення Дня захисту дітей. І в 1950 році був проведений перший Міжнародний день захисту дітей. ООН підтримала цю ініціативу і оголосила захист прав, життя і здоров’я дітей одним з пріоритетних напрямів своєї діяльності. В Україні День захисту дітей встановлено відповідно до Указу Президента України від...
Читати далi