63404, Україна, Харьківська обл. м. Змів, вул. Адміністративна 12, (0574) 3-48-69, e-mail: pr.zmiiv@dniokh.gov.ua

Новини >> Завершилося надходження нових підручників для учнів 1-х, 5-х, 10-х класів закладів загальної середньої освіти району

Станом на 29.01.2019 року за кошти Міністерства науки і освіти України до Зміївського району для учнів 1-го класу надійшло 14 найменувань, 6447 примірників нових підручників: для закладів освіти з українською мовою навчання надійшло 9 найменувань у кількості 6850 примірників, для закладів освіти з російською мовою надійшло 5 найменувань у кількості 280 примірників.

Для учнів 5-го класу до Зміївського району  надійшло 25 найменувань, 7130 примірників нових підручників: для закладів освіти з українською мовою навчання 19 найменувань у кількості 6758 примірників, для закладів освіти з російською мовою навчання 6 найменувань у кількості 372 примірники.

Для учнів 10-го класу до Зміївського району надійшло 30 найменувань, 6248 примірників нових підручників – всі для закладів освіти з українською мовою навчання. Ці підручники  використовують і заклади з російською мовою  навчання.

Для закладів загальної середньої освіти з російською мовою навчання отримано українсько-російські, російсько-українські словники у кількості 58 примірників.

Таким чином, для учнів 1 класу отримано підручники в повному обсязі.
Оскільки програму з зарубіжної літератури для 5 класу змінено лише частково, в освітньому процесі можуть використовуватись підручники минулих років видання.
Для учнів 5 класу за кошти освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам буде закуплено найближчим часом підручник з інформатики.
У  2019 році передбачається видання підручників з вибірково-обов`язкових предметів на контингент учнів 10-11 класів ( «Інформатика», «Технології», «Мистецтво»).
Також можна використовувати електронні версії підручників, що розміщені в електронній бібліотеці Інституту  модернізації змісту освіти.
Планується, що доступ до е-підручників, право використання яких придбано державою, учні та вчителі отримуватимуть через Національну освітню електронну платформу. Уряд прийняв Порядок, яким визначається конкретний механізм цього. Йдеться і про електронні версії паперових підручників, у форматі pdf, і про власне електронні підручники та підручники з аудіосупроводом.

Перелік підручників, що надійшли до Зміївського району

M SM
 • Архіви

 • __________________________________________

  Сторінка Відділу освіти у Фейсбук

   

   

 • __________________________________________

  Чим займається омбудсмен

 • _________________________________________

  Погода
 • © osvita-zm.org.ua