63404, Україна, Харьківська обл. м. Змів, вул. Адміністративна 12, (0574) 3-48-69, e-mail: pr.zmiiv@dniokh.gov.ua

Новини >> Здійснено вивчення стану викладання предмета «Захист України» та військово-патріотичного виховання молоді у відділі освіти та закладах загальної середньої освіти Зміївської міської ради

На підставі наказу військового комісара Харківського обласного військового комісаріату від 25.08.2021 № 433 «Про організацію вивчення предмета «Захист України» та надання методичної допомоги у 2021/2022 навчальному році» робочою групою у складі:

– Майського Г.Ю. – головного спеціаліста відділу науки, вищої та професійної освіти управління освіти і науки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації;

– Вербенка С.Б. – методиста Центру громадянського виховання Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти»;

– Ревіна В.О. – головного спеціаліста відділу призову сектору комплектування Харківського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки 26 грудня 2021 року здійснено вивчення стану викладання предмета «Захист України» та військово-патріотичного виховання молоді у відділі освіти та закладах загальної середньої освіти Зміївської міської ради Чугуївського району Харківської області.

В закладах загальної середньої освіти (КЗ «Зідьківська ЗОШ І–ІІІ ст. ім. Г.І.Ковтуна»; КЗ «Бірківська ЗОШ І–ІІІ ст.»; КЗ «Першотравнева ЗОШ І–ІІІ ст.») робочою групою вивчались питання:

 • керівництво з боку адміністрації (робота з нормативними документами та шкільною документацією);
 • планування та виконання навчальної програми з предмета учителями;
 • стан матеріально-технічної бази (наявність та оснащення кабінету, смуги перешкод, тиру);
 • стан військово-патріотичного виховання (позакласна робота, музейна та пошукова робота, робота бібліотеки).

Членами робочої групи в ході співбесіди з керівником Надточієм М.І. (викладач КЗ «Зідьківська ЗОШ І–ІІІ ст. ім.Г.І.Ковтуна») та роботи з документацією була вивчена діяльність територіального методичного об’єднання (професійної спільноти) вчителів предмета «Захист України».

Також  вивчались питання  роботи відділу освіти щодо викладання предмета «Захист України» та військово-патріотичного виховання (наявність та систематизація нормативно-правових документів, наявність та своєчасність видання наказів, планування роботи, наявність аналітичних матеріалів та ін.).

Для викладачів предмету «Захист України» проведено науково-методичний семінар та надані методичні рекомендації і матеріали для практичного використання:

-з питань викладання предмета «Захист України»;

– удосконалення матеріально-технічної бази та здійснення військово-патріотичного виховання;

– у роботі з військово-професійної орієнтації юнаків та відбору і підготовки їх для вступу до вищих військових навчальних закладів Міністерства Оборони України.

За висновком робочої групи, стан організації роботи з даних питаннь у відділі освіти Зміївської  міської ради  та закладах освіти громади відповідає достатньому рівню.

M SM
 • Архіви

 • __________________________________________

  Сторінка Відділу освіти у Фейсбук

   

   

 • __________________________________________

  Чим займається омбудсмен

 • _________________________________________

  Погода
 • © osvita-zm.org.ua