63404, Україна, Харьківська обл. м. Змів, вул. Адміністративна 12, (0574) 3-48-69, e-mail: pr.zmiiv@dniokh.gov.ua

Новини >> Завершився конкурсний відбір проектів підручників для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів

14 квітня 2017 року офіційно завершився конкурсний відбір проектів підручників для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Наразі на офіційних веб-сайтах МОН України, Інституту модернізації змісту освіти та Репозитарію розміщено протоколи засідань конкурсних комісій конкурсного відбору проектів підручників для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів із десяти предметів.
19 квітня, до Інституту модернізації змісту освіти були запрошені представники видавництв та засобів масової інформації, у присутності яких делеговані  конкурсними комісіями голова чи секретар оприлюднили перелік  підручників для 9 класу ЗНЗ,  які можуть друкуватись коштом державного бюджету, а також назвали підручники, які рекомендовані видавництвам для видруку за рахунок власних обігових або інших коштів, не заборонених законодавством.
Із завершенням другого етапу конкурсного відбору проектів підручників процес народження нової навчальної літератури для дев‘ятикласників виходить на фінішну пряму. Із 20 по 26 квітня 2017 року автори проектів підручників та видавництва, які брали участь у конкурсному відборі, в разі незгоди із оприлюдненими результатами , можуть подати апеляцію.
28 квітня ц.р. має відбутись засідання колегії Міністерства освіти і науки України, на якому будуть розглянуті протоколи конкурсних комісій і остаточно затверджено перелік підручників, що можуть друкуватись коштом державного бюджету.
Слід зауважити, що певна частина якісної нової навчальної літератури не набрала необхідних 20 тисяч голосів вчительства. Але ці підручники не втратили шанс потрапити на парти дев‘ятикласників у наступному навчальному році. Видавництвам відповідно до чинного законодавства надано право видавати такі книги власним коштом. Для цього варто вчасно надіслати до ІМЗО гарантійний лист про фінансування різниці між запропонованою видавництвом вартістю такого підручника і середньою вартістю підручника, що зазначена у паспорті бюджетної програми на відповідний рік.

M SM
 • Архіви

 • __________________________________________

  Сторінка Відділу освіти у Фейсбук

   

   

 • __________________________________________

  Чим займається омбудсмен

 • _________________________________________

  Погода
 • © osvita-zm.org.ua