63404, Україна, Харьківська обл. м. Змів, вул. Адміністративна 12, (0574) 3-48-69, e-mail: pr.zmiiv@dniokh.gov.ua

Новини >> Заходи до Всеукраїнського тижня права

У рамках Всеукраїнського тижня права, який тривав з 4 грудня по 10 грудня 2017 року, в закладах загальної середньої освіти Зміївського району були проведені заходи, спрямовані на забезпечення захисту прав дитини, дотримання національних та загальнолюдських, морально-естетичних принципів, традицій. Так, пройшли конкурси малюнків та стіннівок «Моя Україна – правова держава», тематичні виставки в шкільних бібліотеках «Сторінками історії розвитку законів», виховні години «Закон обов’язковий для всіх», «Правила і закони в твоєму житті», правові брейн-ринги, Всеукраїнський урок «Права людини».
Довідково.
Згідно з Указом Президента України від 08.12.2008 № 1149/2008, враховуючи важливе значення правової освіти в розбудові України як правової держави, з метою виховання у громадян поваги до закону і прав людини, з нагоди 60-ї річниці проголошення Загальної декларації прав людини, у нашій державі започатковано Всеукраїнський тиждень права.
Тиждень проводиться щорічно в тиждень, який включає 10 грудня — День прав людини (День відзначається в пам’ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини).     
M SM
 • Архіви

 • __________________________________________

  Сторінка Відділу освіти у Фейсбук

   

   

 • __________________________________________

  Чим займається омбудсмен

 • _________________________________________

  Погода
 • © osvita-zm.org.ua