63404, Україна, Харьківська обл. м. Змів, вул. Адміністративна 12, (0574) 3-48-69, e-mail: pr.zmiiv@dniokh.gov.ua

Новини >> Замовлено підручники для учнів 5-го класу закладів загальної середньої освіти

З 5 по 19 лютого 2018 року в закладах загальної середньої освіти району проходив вибір та замовлення підручників для учнів 5-го класу на 2018-2019 н. р., які будуть друкуватися за кошти державного бюджету. Педагогічні працівники мали можливість ознайомитися на веб-сайті Інституту модернізації змісту освіти з електронними  версіями оригінал макетів допрацьованих відповідно до чинних навчальних програм підручників для 5 класу і здійснити безпосередній вибір проектів підручників з кожного навчального предмета, крім підручників зі вступу до історії України, інформатики та української мови для шкіл з навчанням російською мовою, що будуть замовлятися після проведення конкурсного відбору проектів підручників із цих предметів. Вибір педагогів схвалювався рішенням педагогічної ради в кожному закладі загальної середньої освіти, тому голос кожного педагога було враховано. Цього року піручники були замовлені не лише для учнів, а й для вчителів, які будуть викладати наступного навчального року у 5-х класах.
Із сканованими копіями протоколів педагогічних рад з питання вибору підручників та списками замовлених підручників для учнів 5 класу  на 2018-2019 н.р. можна ознайомитися на сайтах закладів загальної середньої освіти району.
Узагальнені результати вибору та замовлення підручників для учнів 5 класу закладів загальної середньої освіти Зміївського району на 2018-2019 н.р. розміщено на сайті РМО шкільних бібліотекарів Зміївського району http://bibl-zm.webnode.com.ua/ у розділі “Підручники. Вибір та замовлення  5 клас”.

M SM
 • Архіви

 • __________________________________________

  Сторінка Відділу освіти у Фейсбук

   

   

 • __________________________________________

  Чим займається омбудсмен

 • _________________________________________

  Погода
 • © osvita-zm.org.ua