63404, Україна, Харьківська обл. м. Змів, вул. Адміністративна 12, (0574) 3-48-69, e-mail: pr.zmiiv@dniokh.gov.ua

Новини >> Вибір проектів підручників для 1 класу за фрагментами електронних версій їх оригінал-макетів

З 14 по 17 травня 2018 року педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти будуть ознайомлюватись з фрагментами електронних версій оригінал-макетів підручників для 1 класу. Це здійснюється для того, щоб на 2018/2019 навчальний рік до кожного закладу загальної середньої освіти надійшли друковані примірники саме тих підручників для 1 класу, які будуть обрані цим закладом освіти. Безпосередній вибір проектів підручників за фрагментами електронних версій їх оригінал-макетів з кожної назви підручника, здійснений вчителями, повинен бути схвалений на засіданні педагогічної ради закладу освіти.
Остаточне рішення про включення або не включення кожного з таких підручників до переліку підручників, що можуть друкуватися за кошти державного бюджету, буде ухвалене  Колегією Міністерства освіти і науки України.
16 по 17 травня 2018 року заклади загальної середньої освіти повинні заповнити спеціальну форму вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 1 класу з використанням модуля прозорого вибору підручників на базі інформаційно-телекомунікаційної системи «Державна інформаційна система освіти».
Керівники закладів загальної середньої освіти несуть персональну відповідальність за достовірність результатів вибору підручників та своєчасність їх оформлення.
Електронні версії фрагментів оригінал-макетів підручників, яким за результатами І етапу Конкурсу пропонується надати гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» та беруть участь у ІІ етапі Конкурсу, будуть розміщені в Електронній бібліотеці ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» у вільному доступі з 14 травня 2018 року за посиланням lib.imzo.gov.ua .

M SM
 • Архіви

 • __________________________________________

  Сторінка Відділу освіти у Фейсбук

   

   

 • __________________________________________

  Чим займається омбудсмен

 • _________________________________________

  Погода
 • © osvita-zm.org.ua