63404, Україна, Харьківська обл. м. Змів, вул. Адміністративна 12, (0574) 3-48-69, e-mail: pr.zmiiv@dniokh.gov.ua

Новини >> Вибір підручників для 9 класу на 2022-2023 навчальний рік

Відповідно до порядку проведення конкурсного відбору підручників для здобувачів повної загальної середньої освіти, наказів Міністерства освіти і науки України щодо організації прозорого вибору закладами загальної середньої освіти підручників для 9 класу, що можуть видаватися за кошти державного бюджету, педагогічні працівники закладів освіти Зміївської міської ради з 22 грудня 2021 року до  17 січня 2022 року ознайомлювались з електронними версіями  оригінал-макетів  підручників, які беруть участь у Конкурсі та які плануються для повторного видання і здійснили їх вибір шляхом формування рейтингу з однієї назви підручника. Остаточне рішення щодо вибору закладом підручників було схвалено  на засіданні педагогічної ради кожного закладу і оприлюднено на сайтах закладів.
Вибір та формування результатів вибору основних та альтернативних підручників відбувалось з використанням модуля прозорого вибору на базі інформаційно-телекомунікаційної системи  ІСУО «КУРС: ШКОЛА».
Узагальнені результати вибору підручників для 9 класу  розглядатимуться Конкурсною комісією, за результатами  якої будуть сформовані пропозиції щодо переліку підручників, які можуть видаватися за кошти державного бюджету.
Визначення остаточного переліку підручників для 9 класу , що видаватимуться за кошти державного бюджету у 2022 році , відбудеться з 09 до 11 березня 2022 року в системі ІСУО автоматично на підставі сформованих закладами загальної середньої освіти рейтингів.

Узагальнену інформацію щодо вибору закладами загальної середньої освіти Зміївської міської ради конкурсних підручників для 9 класу та підручників для повторного видання  можна  переглянути за посиланням https://osvita-zm.org.ua/pidruchnyky/

M SM
 • Архіви

 • __________________________________________

  Сторінка Відділу освіти у Фейсбук

   

   

 • __________________________________________

  Чим займається омбудсмен

 • _________________________________________

  Погода
 • © osvita-zm.org.ua