63404, Україна, Харьківська обл. м. Змів, вул. Адміністративна 12, (0574) 3-48-69, e-mail: pr.zmiiv@dniokh.gov.ua

Новини >> Стартував Всеукраїнський конкурс “Шкільна бібліотека”

З метою  залучення дітей до читання, підтримки і вдосконалення діяльності бібліотек закладів загальної середньої та позашкільної освіти, піднесення ролі бібліотекаря в суспільстві та підвищення престижу бібліотечної професії Мiнiстерством освіти i науки України, Інститутом модернізації змісту освіти спільно з Міністерством культури України, Державною науково-педагогічною бібліотекою України імені В.О. Сухомлинського Національної академії педагогічних наук України проводиться Всеукраїнський конкурс «Шкільна бібліотека».
Визначення переможців і лауреатів здійснюється   у номінаціях: «Модель бібліотеки нової української школи», «Медіакультура в бібліотечному просторі», «Бібліотека – територія читання» (наказ Міністерства освіти і науки України від 26.04.2019 №598). У кожній із заявлених номінацій конкурсу визначається один переможець та лауреати, які набрали за результатами 3-го етапу найбільшу кількість балів і ввійшли до першої п’ятірки найкращих.

Учасники Конкурсу: керівники, бібліотекарі, педагоги закладів загальної середньої та позашкільної освіти, методисти закладів післядипломної педагогічної освіти та методичних установ одноосібно або у складі творчого колективу. Учасники представляють на конкурс  тематичне  електронне портфоліо (лист Інституту модернізації змісту освіти від 23.05.2019 № 22.1/10-2024).

M SM
 • Архіви

 • __________________________________________

  Сторінка Відділу освіти у Фейсбук

   

   

 • __________________________________________

  Чим займається омбудсмен

 • _________________________________________

  Погода
 • © osvita-zm.org.ua