63404, Україна, Харьківська обл. м. Змів, вул. Адміністративна 12, (0574) 3-48-69, e-mail: pr.zmiiv@dniokh.gov.ua

Новини >> Влучний стрілець Зміївщини 2019

15 березня 2019 року на базі Першотравневої ЗОШ І-ІІІ ст.  за підтримки голови Зміївської районної державної адміністрації Віталія Кошеленка відбулися  перші змагання серед учнівських команд закладів загальної середньої освіти  району «Влучний стрілець Зміївщини‑2019», які проводяться  відповідно програми з військово – патріотичного виховання та допризовної підготовки учнів закладів загальної середньої освіти Зміївського району на 2018 – 2020 роки та з метою практичного відпрацювання знань, умінь та навичок за розділами програми предмету «Захист Вітчизни».

Захід відбувся в оновленому приміщенні тиру, на ремонт якого було витрачено з районного бюджету 157 тисяч гривень. Раніше, у 2015 році, за ініціативи Віталія Кошеленка був проведений капітальний ремонт покрівлі тиру площею 454,8 кв.м на загальну суму близько 150 тис. грн., замінено вхідні та тамбурні двері в ньому Відтепер матеріально‑технічна база тиру відповідає сучасним вимогам. Це єдиний в районі тир, довжина майданчика якого складає 50 м.

Очільник району, звертаючись до присутніх, подякував учителю Захисту Вітчизни Першотравневої ЗОШ І-ІІІ ст.» – відповідального за змагання – Ільїнському А.М., який неодноразово піднімав питання з ремонту приміщення тиру в школі для проведення якісних занять з предмету.

У змаганнях «Влучний стрілець Зміївщини-2019» взяли участь 11 команд (44 учні) – Зміївського ліцею № 1, Зміївської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, Слобожанського ліцею № 1, Лиманської, Зідьківської, Першотравневої, Бірківської, Таранівської, Шебелинської, Чемужівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Шелудьківського ліцею.

За результатом вогневого, медико-санітарного та тактичного конкурсів (їх оцінювали судді зі Зміївського районного військового комісаріату, допомагали у проведенні змагань представники Зміївського районного військового комісаріату та бійці Зміївського 121 батальону територіальної оборони):

І місце виборола команда Першотравневої ЗОШ І-ІІІ ст..;
ІІ місце посіла команда Таранівської ЗОШ І-ІІІ ст..;
ІІІ  місце – команда Шелудьківського ліцею.
Влучним стрілком (індивідуальний результат) став Рябчинський Мойсей (Першотравнева ЗОШ І-ІІІ ст.).
Вітаємо та бажаємо подальших успіхів та перемог!

M SM
 • Архіви

 • __________________________________________

  Сторінка Відділу освіти у Фейсбук

   

   

 • __________________________________________

  Чим займається омбудсмен

 • _________________________________________

  Погода
 • © osvita-zm.org.ua