63404, Україна, Харьківська обл. м. Змів, вул. Адміністративна 12, (0574) 3-48-69, e-mail: pr.zmiiv@dniokh.gov.ua

Новини >> Вітаємо з перемогою у ІІ етапі обласного фестивалю «Таланти третього тисячоліття»

З 17 по 19 травня 2018 року в Комунальному закладі «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» відбувся ІІ етап обласного відкритого фестивалю дитячої художньої творчості «Таланти третього тисячоліття», мета якого – підтримка талановитих та обдарованих дітей, які займаються різними жанрами аматорського мистецтва; сприяння самовдосконаленню і самоствердженню юних талантів, розвитку творчих здібностей та естетичного виховання дітей шляхом залучення до художньої творчості.
У номінації «Образотворче мистецтво» на І етап фестивалю надійшло 255 авторських та колективних творчих робіт юних талантів Харківської області, серед яких і роботи учнів КЗ «Зміївський ЦДЮТ». До участі були направлені чудові поробки та малюнки вихованців гуртків «Народна творчість» (керівники Н.Курило, Т.Затолокіна ), «Юні друзі природи» (керівник О.Воскобойник), «Моделювання іграшок-сувенірів» (керівник Л.Чередниченко), «Образотворче мистецтво» (керівник Н.Будіна). Найкращі роботи були відібрані для участі у ІІ етапі фестивалю.

І особливо приємно, що за підсумками ІІ етапу переможцями стали 3 вихованки гуртка «Образотворче мистецтво»:

Лисенко Аліна посіла перше місце в номінації «графіка»;

Пупена Марія та Пятіна Дар’я посіли третє місце в номінації «малюнок». Дівчатка  продемонстрували  високий художній рівень, власну індивідуальність та  майстерне володіння технікою виконання.

Під час гала-концерту, який відбувся 1 червня 2018 року в КЗ «ХОПДЮТ» з нагоди відзначення Міжнародного Дня захисту дітей, переможці були нагороджені дипломами та кубками.

Вітаємо наших гуртківців та їх керівника з перемогою!

 

 

M SM
 • Архіви

 • __________________________________________

  Сторінка Відділу освіти у Фейсбук

   

   

 • __________________________________________

  Чим займається омбудсмен

 • _________________________________________

  Погода
 • © osvita-zm.org.ua