63404, Україна, Харьківська обл. м. Змів, вул. Адміністративна 12, (0574) 3-48-69, e-mail: pr.zmiiv@dniokh.gov.ua

Новини >> Вітаємо учнівсько-педагогічний колектив Бірківської ЗОШ з 9 позицією у ТОПі-25 сайтів-переможців VIIІ Конкурсу на кращий веб-сайт навчального закладу України

Інтернет Асоціація України у 2017 році виступила організатором 8-го Конкурсу на кращий веб-сайт закладу освіти за підтримки Міністерства освіти і науки України. Предметом конкурсу стало змістовне наповнення веб-сайтів навчальних закладів України, зручність їх використання, забезпечення участі всіх учасників навчального процесу у діяльності закладів освіти, послуги, що надаються на сайтах. Кожний сайт оцінювався за показниками, згрупованими у такі категорії: контент, зручність, динаміка, дизайн та технічні показники. Окремо були проведені вебометричні виміри відвідування конкурсних сайтів.
Організатори отримали понад 2000 заявок на участь у конкурсі від освітніх закладів з усіх куточків України.
Бірківська ЗОШ І-ІІІ ступенів  взяла участь у VIIІ Конкурсі на кращий веб-сайт навчального закладу у номінації “Веб-сайти закладів загальної середньої освіти (сільські школи та школи селищ міського типу)”. За підсумками незалежного журі сайт школи  зайняв 9 позицію у ТОПі-25 сайтів-переможців.
Вітаємо колектив освітнього закладу з відзнакою та достойним представленням школи. Бажаємо подальшого творчого розвитку!

 

M SM
 • Архіви

 • __________________________________________

  Сторінка Відділу освіти у Фейсбук

   

   

 • __________________________________________

  Чим займається омбудсмен

 • _________________________________________

  Погода
 • © osvita-zm.org.ua