63404, Україна, Харьківська обл. м. Змів, вул. Адміністративна 12, (0574) 3-48-69, e-mail: pr.zmiiv@dniokh.gov.ua

Новини >> Відбувся ІІІ (обласний) етап Конкурсів

 16 грудня 2017 року в КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» відбувся ІІІ (обласний) етап VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
У конкурсах відповідно взяли участь 76 учнів 5–11-х та 96 учнів 3–11-х класів закладів загальної середньої освіти районів (міст) Харківської області, які посіли І місце в ІІ (районному) етапі.
Спільним рішенням журі та оргкомітету конкурсів визначено 21 переможця ІІІ (обласного) етапу VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та 27 переможців ІІІ (обласного) етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
Вітаємо Корякіну Анастасію, ученицю 8 класу Зміївського ліцею № 1 імені двічі Героя Радянського Союзу З. К. Слюсаренка, яка посіла  ІІІ місце в третьому (обласному) етапі VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (підготувала Шамрай Лілія Борисівна, учитель української мови та літератури). Вона візьме участь у ІV (фінальному) етапі VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який відбудеться 3 лютого 2017 року .

 

M SM
 • Архіви

 • __________________________________________

  Сторінка Відділу освіти у Фейсбук

   

   

 • __________________________________________

  Чим займається омбудсмен

 • _________________________________________

  Погода
 • © osvita-zm.org.ua