63404, Україна, Харьківська обл. м. Змів, вул. Адміністративна 12, (0574) 3-48-69, e-mail: pr.zmiiv@dniokh.gov.ua

Новини >> Вітання начальника відділу освіти Інесси Соляник із завершенням навчального року

Щиро вітаю всіх учасників освітнього процесу із завершенням 2023-2024 навчального року! Рік, що минає, для кожного з нас був непростим. Ми разом долали надскладні виклики, перешкоди та труднощі, але завдяки Вашим старанням вдалося гідно витримати всі випробування.
Висловлюю безмежну подяку всім освітянам за щоденну натхненну, самовіддану, невтомну творчу працю, за віру в здібності й таланти своїх учнів, за знання, які ви віддаєте своїм вихованцям. Цього навчального року здобувачі освіти нашої громади були одними з кращих у численних конкурсах, олімпіадах та змаганнях.
Бажаю всім учням гарно відпочити, загартувати себе, набратися сил перед початком нового навчального року.
Вітаю батьків наших учнів, які разом зі своїми дітьми пройшли цей довгий і непростий шлях. Дякую Вам за допомогу і підтримку, адже саме Ваша активна участь та співпраця дозволили продовжити освітній процес у дистанційному режимі.
Дорогі випускники! Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаю, щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями й здобутками. Вірю, що Ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте успішну долю, будете гідними творцями свого життя. Адже Ви – надія нашої країни, люди, від яких залежить, якою в майбутньому стане Україна.
Бажаю всім міцного здоров’я, оптимізму, безпечних та мирних канікул! Головне – незламної віри у нашу Перемогу!

M SM
 • Архіви

 • __________________________________________

  Сторінка Відділу освіти у Фейсбук

   

   

 • __________________________________________

  Чим займається омбудсмен

 • _________________________________________

  Погода
 • © osvita-zm.org.ua