63404, Україна, Харьківська обл. м. Змів, вул. Адміністративна 12, (0574) 3-48-69, e-mail: pr.zmiiv@dniokh.gov.ua

Новини >> Вітаємо з перемогою в ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН у науковому відділенні мовознавства (секція «Англійська мова»)!

12 лютого 2022 року в режимі онлайн відбулися постерний захист та наукова конференція в межах ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України.
35 учасників конкурсу захищали науково-дослідницькі проєкти у науковому відділенні мовознавства (секція «Англійська мова»).
Учень 10-В класу КЗ « Зміївський ліцей №1 імені двічі Героя Радянського Союзу З.К.Слюсаренка» Котляр Ігор гідно представив свою роботу « Гендерні стереотипи у портретних описах у класичному і сучасному романах» і посів ІІ місце.
Щиро вітаємо Ігора та його наукових керівників вчителів англійської мови Лапченко Валентину Станіславівну,  Тимошенко Валентину Миколаївну,  вчителя української мови та літератури Захаркіну Світлану Леонідівну, бажаємо нових звершень і перемог!

M SM
 • Архіви

 • __________________________________________

  Сторінка Відділу освіти у Фейсбук

   

   

 • __________________________________________

  Чим займається омбудсмен

 • _________________________________________

  Погода
 • © osvita-zm.org.ua