63404, Україна, Харьківська обл. м. Змів, вул. Адміністративна 12, (0574) 3-48-69, e-mail: pr.zmiiv@dniokh.gov.ua

Новини >> Вітаємо команду Зміївського ліцею №1 з перемогою  у І етапі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine

WorldSkills International – це своєрідні олімпійські ігри для учнів закладів професійної освіти та молодих кваліфікованих робітників. Вони проводяться кожні два роки у міжнародному форматі в різних куточках світу. WorldSkills Ukraine –  Всеукраїнський конкурс професійної майстерності, спрямований на підвищення престижу робітничих професій. Вже кілька років поспіль на конкурсі  представляються  компетенції для школярів.

У змаганнях за компетенцією “Мобільна робототехніка”(Junior), що відбулись у Харкові 17-18 листопада 2021 року, вдало виступила команда Зміївськиого ліцею №1  у складі учнів 10-В класу Ігоря Котляра та Станіслава Онопка (вчитель Павло Кулаков).

Під час першого конкурсного дня команди-учасники  збирали діючі моделі роботів та проводили тестові випробування. Другий конкурсний день пройшов в умовах запеклої боротьби – зібрані роботи   мали правильно виконати конкурсне завдання і реагувати на команди оператора.

Вітаємо команду КЗ “Зміївський ліцей №1 ім. З.К.Слюсаренка” з перемогою (дипломом ІІІ ступеня)  у І етапі  Конкурсу, бажаємо нових перемог.

M SM
 • Архіви

 • __________________________________________

  Сторінка Відділу освіти у Фейсбук

   

   

 • __________________________________________

  Чим займається омбудсмен

 • _________________________________________

  Погода
 • © osvita-zm.org.ua