63404, Україна, Харьківська обл. м. Змів, вул. Адміністративна 12, (0574) 3-48-69, e-mail: pr.zmiiv@dniokh.gov.ua

Новини >> Вітаємо Бєлєвцова Єгора з перемогою у ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

З 8 по 12 квітня 2024 року у Львові відбувся заключний ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології в якому взяли участь 122 учні з 22 областей України. До Львова були направлені переможці обласних етапів олімпіади, кращі представники учнівської молоді України, щоб на практиці підтвердити свої знання з біології, ерудицію, вміння знаходити відповіді на складні завдання. Другий рік поспіль у команді Харківської області виступає учень 10 класу Зміївського ліцею №2 Бєлєвцов Єгор і другий рік показує високі результати та займає призові місця.
У цьому році рішенням оргкомітету та журі ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології його нагороджено дипломом ІІІ ступеня, у минулому – дипломом ІІ ступеня.
Щиро вітаємо Єгора із заслуженою перемогою, яка стала можлива завдяки наполегливій праці. Нехай ці перемоги стануть початком ще більших нових досягнень.
Висловлюємо вдячність його родині за підтримку та цілеспрямованість, вчителю – Терновій Олені Сергіївні за професіоналізм та ґрунтовну підготовку переможця, колективу Зміївського ліцею №2 за ефективну організацію роботи з обдарованими учнями.

M SM
 • Архіви

 • __________________________________________

  Сторінка Відділу освіти у Фейсбук

   

   

 • __________________________________________

  Чим займається омбудсмен

 • _________________________________________

  Погода
 • © osvita-zm.org.ua