63404, Україна, Харьківська обл. м. Змів, вул. Адміністративна 12, (0574) 3-48-69, e-mail: pr.zmiiv@dniokh.gov.ua

Новини >> Відкритий фестиваль традиційної народної культури «Кроковеє коло»

Щорічно в березні місяці Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва проводить Відкритий фестиваль традиційної народної культури «Кроковеє коло» для дітей та молоді.
Для участі в конкурсі традиційних українських ремесел  були представлені роботи Володіної Маргарити, вихованки гуртка «Народна творчість» КЗ «Зміївський ЦДЮТ» (керівник гуртка Курило Н.В.), учениці 11-го класу КЗ «Скрипаївська ЗОШ І-ІІІ ст.».
А 18 березня 2018 року в Харківській державній академії дизайну і мистецтв  був проведений очний тур фестивалю, під час якого наша вихованка продемонструвала поважному журі свої творчі здібності та навички в техніці соломоплетіння. Володіна М. бере участь в цьому заході другий рік поспіль і вдруге потрапляє до лав переможців.
Під час урочистостей, які відбулися 29 березня 2018 року Маргарита була нагороджена дипломом ІІІ ступеня в номінації «Вироби з соломки».
Також, програма фестивалю включає науково-практичну конференцію «Етнологія і фольклористика». Вперше, в даному  заході брала участь вихованка гуртка «Історичне краєзнавство» КЗ «Зміївський ЦДЮТ»  Ковальова Анна (керівник гуртка Рябуха Л.М.), учениця 9-го класу КЗ «Лиманська ЗОШ І-ІІІ ст.». В її доповіді на тему «Лиманський “голий” борщ» були включені власні дослідження та зібрані матеріали щодо приготування лиманської автентичної страви «рибного «голого» борщу». А емоційність виступу та змістовна презентація дали змогу зацікавити присутніх в залі оригінальним рецептом смачної простої їжі та справити гарне враження на членів журі. В підсумку, Анна посіла І місце.
Вітаємо наших гуртківців Маргариту і Анну та їх керівників з перемогою!

M SM
 • Архіви

 • __________________________________________

  Сторінка Відділу освіти у Фейсбук

   

   

 • __________________________________________

  Чим займається омбудсмен

 • _________________________________________

  Погода
 • © osvita-zm.org.ua