63404, Україна, Харьківська обл. м. Змів, вул. Адміністративна 12, (0574) 3-48-69, e-mail: pr.zmiiv@dniokh.gov.ua

Новини >> Відкриття дошкільного підрозділу Комунального закладу «Чемужівська ЗОШ І-ІІІ ступенів»

1 червня 2018 року в селі Чемужівка відбулося відкриття дошкільного підрозділу Комунального закладу «Чемужівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів». Це перший заклад у районі, відкриттям якого розпочинається реалізація регіонального плану створення додаткових місць для дітей дошкільного віку в 2018 році на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 6 грудня 2017 р. № 871-р  «Про затвердження плану дій на 2017 – 2019 роки поетапного створення додаткових місць у закладах освіти для дітей дошкільного віку».

В урочистому заході взяли участь: Бабічев Анатолій Валерійович, заступник голови Харківської обласної державної адміністрації; Черняк Михайло Євгенович, заступник голови Харківської обласної державної адміністрації;  Кошеленко Віталій Анатолійович, голова Зміївської районної державної адміністрації; Тімофєєва Тетяна Володимирівна, голова Зміївської  районної ради; Шаповалова Віра Володимирівна, начальник відділу освіти Зміївської районної державної адміністрації; Гончаров Валерій Леонідович, Чемужівський сільський голова.

Гості свята із задоволенням переглянули концертну програму,  підготовану дошкільнятами. Директор закладу Марєєнкова Л.М. зазначила, що у дошкільному підрозділі створено комфортні умови для виховання, розвитку та навчання  малюків і провела екскурсію новобудовою.

Довідка. Дошкільний підрозділ створено в прибудованому до школи одноповерховому приміщенні з окремим входом,  розрахований на 2 групи, 35 дітей дошкільного віку. На будівництво витрачено  кошти обласного бюджету на загальну суму  4,158 млн. грн. Облаштовано окремі приміщення для 2-х груп: ігрові, спальні, гігієнічні кімнати, роздягальні, а також кабінет заступника з навчально-виховної роботи, пральня,  кабінет медичної сестри з ізолятором. За кошти  районного  бюджету придбано технологічне та комп’ютерне обладнання, м’який  інвентар, меблі, посуд, іграшки, навчальні посібники. Сума витрат становить  203 тис. грн.

M SM
 • Архіви

 • __________________________________________

  Сторінка Відділу освіти у Фейсбук

   

   

 • __________________________________________

  Чим займається омбудсмен

 • _________________________________________

  Погода
 • © osvita-zm.org.ua