63404, Україна, Харьківська обл. м. Змів, вул. Адміністративна 12, (0574) 3-48-69, e-mail: pr.zmiiv@dniokh.gov.ua

Новини >> Відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Зміївський інклюзивно-ресурсний центр Зміївської районної ради Харківської області»


22 березня 2018 року у відділі освіти відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Зміївський інклюзивно-ресурсний центр Зміївської районної  ради Харківської області».

У конкурсі взяли участь 2 особи. Вони виконували письмовий іспит та проходили співбесіду.

Переможцем конкурсу було визнано Видріну-Цимбаліст Наталію Сергіївну.
Логопедом інклюзивно-ресурсного центру поза конкурсом було визначено Панкратову Ольгу Володимирівну.

Довідково

Інклюзивно-ресурсний центр (ІРЦ) – це важливий крок у створенні сучасної європейської системи надання корекційно-розвиткових послуг дітям з особливими освітніми потребами. Такі установи мають запрацювати на рівні територіальних громад до 1 вересня цього року. Для того, щоб сформувати дієву мережу ІРЦ, Благодійний фонд Порошенка разом із Міністерством регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ розробили типовий проект створення інклюзивно-ресурних центрів. Такі проекти будуть надані всім головам ОТГ і допоможуть швидше реалізувати їх будівництво та відкриття.
У листопаді губернатор Харківщини Юлія Світлична зазначила, що у наступному році в регіоні відкриється 15 ресурсних кімнат та 25 медіатек. «За 2018 рік плануємо відкрити 15 ресурсних кімнат та 25 медіатек, – навела дані керівник області. – Будемо створювати інклюзивно-ресурсні центри в районах області, готувати кадри та робити все, щоб можливості були рівними для всіх дітей, попри те, де вони живуть – в обласному центрі, маленькому містечку чи віддаленому районі. Усі діти  – однакові, тому й умови для навчання мають бути для них однаковими».

M SM
 • Архіви

 • __________________________________________

  Сторінка Відділу освіти у Фейсбук

   

   

 • __________________________________________

  Чим займається омбудсмен

 • _________________________________________

  Погода
 • © osvita-zm.org.ua