63404, Україна, Харьківська обл. м. Змів, вул. Адміністративна 12, (0574) 3-48-69, e-mail: pr.zmiiv@dniokh.gov.ua

Новини >> Відбулося спільне засідання Координаційної ради з президією Зміївської міської організації профспілки

21 січня 2022 року відбулося спільне засідання Координаційної ради з президією Зміївської міської організації профспілки: організаційне забезпечення роботи (онлайн формат).
Членами Координаційної ради було детально проаналізовано роботу у 2021 році, визначені основні позитивні напрацювання, відзначено результативність діяльності щодо співпраці та узгодженого вирішення актуальних питань освіти Зміївської громади. Також було погоджено план роботи на 2022 рік.
Юлія Алексєєва, начальник відділу освіти, голова Координаційної ради доповіла присутнім про діяльність відділу освіти щодо дотримання вимог чинного трудового законодавства з метою забезпечення ефективності роботи та злагоди в колективах закладів освіти.
Оксана Макарова, голова Зміївської міської організації профспілки працівників освіти та науки, член Координаційної ради надала інформацію про нововведення, які пов’язані з реформуванням освіти, змінами в суспільстві, нових розмірів мінімальної зарплати з метою регулювання соціально-економічних і трудових відносин та посилення соціального захисту в закладах освіти Зміївської міської ради, що стосуються інтересів працівників, органів управління освітою, здобувачів освіти.
З кожного питання було запропоновано проєкт рішення та подано на розгляд голови Координаційної ради. Рішення буде реалізовано шляхом видання відповідного наказу начальника відділу освіти у тижневий термін.
Матеріали засідання розміщені на сайті відділу освіти у розділі «Координаційна рада»

M SM
 • Архіви

 • __________________________________________

  Сторінка Відділу освіти у Фейсбук

   

   

 • __________________________________________

  Чим займається омбудсмен

 • _________________________________________

  Погода
 • © osvita-zm.org.ua