63404, Україна, Харьківська обл. м. Змів, вул. Адміністративна 12, (0574) 3-48-69, e-mail: pr.zmiiv@dniokh.gov.ua

Новини >> Відбулася серпнева конференція працівників освіти Зміївської міської ради

30 серпня відбулася традиційна серпнева конференція працівників освіти Зміївської міської ради “Синергія освітньої діяльності як запорука успішного майбутнього”.  До Зум-конференції доєдналися керівники та заступники керівників, голови професійних спільнот та профспілкових комітетів закладів освіти.
Зі словами привітань до присутніх звернулась заступник Зміївського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Тетяна Тімофєєва. Про підсумки розвитку закладів освіти Зміївської міської ради в 2021-2022 навчальному році доповіла начальник відділу освіти Інеса Соляник. Виступ директора ЦПРПП Світлани Пархоменко був присвячений  ефективній співпраці та взаємодії на шляху до розкриття потенціалу та професійного розвитку освітян Зміївщини.

Новий формат конференції, з використанням віртуальної дошки сервісу Padlet, дозволив провести захід у стислі терміни та надати доступ до виступів і матеріалів  в асинхронному режимі.   Можливість обмінятись привітаннями та побажаннями на початку нового навчального року була реалізована освітянами у формі “Відкритий мікрофон”.

M SM
 • Архіви

 • __________________________________________

  Сторінка Відділу освіти у Фейсбук

   

   

 • __________________________________________

  Чим займається омбудсмен

 • _________________________________________

  Погода
 • © osvita-zm.org.ua