63404, Україна, Харьківська обл. м. Змів, вул. Адміністративна 12, (0574) 3-48-69, e-mail: pr.zmiiv@dniokh.gov.ua

Новини >> Відбулася нарада керівників закладів освіти Зміївської ради

12 січня 2022 року(в онлайн-режимі) начальником відділу освіти Зміївської міської ради Юлією Алекєєвою була проведена робоча нарада з керівниками закладів освіти за порядком денним:
1. Про пріоритетні напрямки діяльності в галузі освіти Зміївської громади у 2022 році.
2. Про організацію освітнього процесу в ІІ семестрі 2021-2022 н.р.
3. Про підготовку до зовнішнього незалежного оцінювання у 2022 році.
4. Про організацію та проведення спортивно-масових заходів з учнями закладів загальної середньої освіти у 2022 році.
Керівники долучилися до обговорення пріоритетних напрямків діяльності та відзначили, що вони сприятимуть розвитку освітньої галузі територіальної громади.
При обговоренні питань щодо організації освітнього процесу в ІІ семестрі 2021-2022 н.р. увага була акцентована на  забезпечення санітарно-гігієнічного благополуччя, профілактику інфекційних та неінфекційних хвороб серед вихованців закладів дошкільної освіти та учнів закладів загальної середньої освіти.
Керівникам закладів загальної середньої освіти надано практичні рекомендації щодо підготовки пакету документів, необхідних для реєстрації учнів на ЗНО-2022.
Керівники закладів освіти отримали доручення до виконання, які стосуються підготовки та участі у спортивно-масових заходах на різних рівнях ( І (міський) етап Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання у закладах дошкільної освіти; участь у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу»; Всеукраїнський спортивно-масовий захід серед школярів «Cool Games» та інші).

M SM
 • Архіви

 • __________________________________________

  Сторінка Відділу освіти у Фейсбук

   

   

 • __________________________________________

  Чим займається омбудсмен

 • _________________________________________

  Погода
 • © osvita-zm.org.ua