63404, Україна, Харьківська обл. м. Змів, вул. Адміністративна 12, (0574) 3-48-69, e-mail: pr.zmiiv@dniokh.gov.ua

Новини >> В електронній бібліотеці ІМЗО розміщено безкоштовні електронні версії підручників

Відповідно статті 75 Закону України «Про освіту» центральний орган виконавчої влади у сфері освіти і науки забезпечує створення та функціонування спеціального інформаційного ресурсу в мережі Інтернет, на якому у вільному доступі в повному обсязі розміщуються безкоштовні електронні версії підручників або електронні підручники для здобуття повної загальної середньої освіти.
Міністерство освіти і науки України та Інститут модернізації змісту освіти звернулися до видавництв, які здійснюють видрук підручників державним коштом, на виконання Положення про конкурсний відбір проектів підручників для 1-2, 5-9 та 10-11 класів закладів загальної середньої освіти й договорів про видання підручників, передати для розміщення в Електронній бібліотеці ІМЗО електронні версії підручників 1, 5, 10 класів та файли з аудіосупроводом до підручників для 1 класу, наразі триває їх розміщення. Поступово планується розмістити електронні версії усіх друкованих підручників.
Електронні версії підручників у pdf – форматі будуть у відкритому безоплатному доступі упродовж 5 років із часу їх оприлюднення. Вони покликані допомагати учням в успішному  освоєнні навчальної програми, підсилити ефект пізнання. Значно полегшать вони і професійну діяльність сучасного вчителя.

M SM
 • Архіви

 • __________________________________________

  Сторінка Відділу освіти у Фейсбук

   

   

 • __________________________________________

  Чим займається омбудсмен

 • _________________________________________

  Погода
 • © osvita-zm.org.ua