З нагоди відзначення Дня Збройних Сил України та з метою військово-патріотичного, національного виховання, формування в учнівської молоді патріотизму, загальнолюдських цінностей в закладах загальної середньої освіти Зміївського району були проведені Уроки Мужності, зустрічі з ветеранами АТО, конкурси малюнків «Україна – мати. Вмій її захищати», виховні години “Є така професія – Батьківщину захищати”, “Вклоняємось героям”, в шкільних бібліотеках оформлені тематичні книжкові виставки,
![](https://osvita-zm.org.ua/wp-content/uploads/2018/12/Den-1.jpg) |
![](https://osvita-zm.org.ua/wp-content/uploads/2018/12/Den2.jpg) |
![](https://osvita-zm.org.ua/wp-content/uploads/2018/12/Den-3.jpg) |
![](https://osvita-zm.org.ua/wp-content/uploads/2018/12/Den-4.jpg) |
Бірківська ЗОШ І-ІІІ ст. |
|
![](https://osvita-zm.org.ua/wp-content/uploads/2018/12/ds1.jpg) |
![](https://osvita-zm.org.ua/wp-content/uploads/2018/12/ds3.jpg) |
Соколівський НВК |
|
|