63404, Україна, Харьківська обл. м. Змів, вул. Адміністративна 12, (0574) 3-48-69, e-mail: pr.zmiiv@dniokh.gov.ua

Новини >> В оновленому Зміївському ліцеї заняття розпочнуться 1 вересня

Як завершують капремонт у навчальному закладі, який відновили в рамках програми «Велике будівництво», перевірив заступник голови ХОДА Руслан Тихонченко.
Як розповів голова Зміївської РДА Павло Голодніков, в будівлі Зміївського ліцею №1 виконані всі планові ремонтні роботи.
«Діти підуть до школи вчасно – 1 вересня. Ті ремонтні роботи, які проводилися, починаючи з травня, завершено. Роботи проведені на належному рівні та у встановлені терміни», – сказав глава району.
Він відзначив, що в цьому році переважно проводилися роботи з облаштування внутрішніх приміщень – коридорів, підлоги усіх поверхів, також були замінені всі двері, електромережа та система опалення.
Основне фінансування для проведення реконструкції – це кошти ДФРР, 10% – співфінансування з районного бюджету.
«У наступному році проєкт ДФРР буде завершено. Ми будемо звертатися до ХОДА з проханням включити нас до програми соціально-економічного розвитку Харківської області. Тут ще потрібно провести ремонт в їдальні та актовій залі», – зазначив Павло Голодніков.
За його словами, коштом районного бюджету в ліцеї обладнають автоматичну протипожежну систему та блискавкозахист. Також у підвальному приміщенні завершатимуть ремонти систем водопостачання та опалення.
Довідка. Рішенням сесії Зміївської районної ради Харківської області від 15 квітня 2016 року Зміївський ліцей №1 визначено опорною школою. Ліцей має у своєму підпорядкуванні дві філії: Задонецьку та Височинівську. Тут працює 98 педагогічних працівників та навчається 1075 учнів. Ліцей є базовим в експериментально-дослідницькій роботі регіонального рівня щодо реалізації медіаосвіти, на всеукраїнському рівні – за освітнім проєктом «На крилах успіху», «Опорний заклад».
M SM
 • Архіви

 • __________________________________________

  Сторінка Відділу освіти у Фейсбук

   

   

 • __________________________________________

  Чим займається омбудсмен

 • _________________________________________

  Погода
 • © osvita-zm.org.ua