63404, Україна, Харьківська обл. м. Змів, вул. Адміністративна 12, (0574) 3-48-69, e-mail: pr.zmiiv@dniokh.gov.ua

Новини >> УЧНІ ЗМІЇВСЬКОЇ ГРОМАДИ – УЧАСНИКИ ХІІ МІЖНАРОДНОГО КОСМІЧНОГО ДНЯ!

Захід відбувся 21 листопада. В Україні він проводиться другий рік поспіль, у якому із задоволенням приймають участь і учні загальноосвітніх навчальних закладів Зміївської громади.

5 грудня у відділі освіти Зміївської міської ради начальник відділу Інесса Соляник та директор КУ «Зміївський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Світлана Пархоменко привітали учнів та педагогів, які готували дітей до заходу.

У минулому році Міжнародний космічний День вперше пройшов на теренах України. У ньому взяли участь 13 учнів з усієї України, серед них – 6 представили нашу громаду. У цьому році кількість учасників збільшилася. Із 52-х учасників з України були 14 учнів із п’яти загальноосвітніх навчальних закладів Зміївської громади.

Інесса Соляник та Світлана Пархоменко нагородили сертифікатами і подарунками учителів, які готували наших учнів до Міжнародного космічного Дня. Серед них: Ольга Фадєєва (Зміївський ліцей №1), Людмила Вовк (Зміївський ліцей №2), Ольга Гарагата (Чемужівський ліцей), Інна Тулупова (Тимченківський ліцей) та Ольга Максимчук (Таранівський ліцей).

У режимі онлайн привітали і учасників заходу, які від участі отримали корисний досвід і нові знання. Усі вони також будуть нагороджені сертифікатами учасників.

M SM
 • Архіви

 • __________________________________________

  Сторінка Відділу освіти у Фейсбук

   

   

 • __________________________________________

  Чим займається омбудсмен

 • _________________________________________

  Погода
 • © osvita-zm.org.ua