63404, Україна, Харьківська обл. м. Змів, вул. Адміністративна 12, (0574) 3-48-69, e-mail: pr.zmiiv@dniokh.gov.ua

Новини >> Учні Соколівського НВК – учасники ХІ Всеукраїнської історико – краєзнавчої конференції

Учні Соколівського НВК ім. Отакара Яроша з 22 по 25 листопада 2018 року  брали участь  у ХІ  Всеукраїнській історико- краєзнавчій конференції учнівської та студентської молоді з міжнародною участю «Південно-Східна Україна: зі стародавності у ХХІ століття» у м. Святогорську Донецької області. Захід проводився Департаментом освіти і науки Донецької облдержадміністрації спільно з Донецьким обласним центром туризму та краєзнавства учнівської молоді (м. Краматорськ) та  Українським державним центром національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді (м.Київ).
Міжнародна конференція мала сім секцій за різними напрямками. Соколівський НВК представляли: Антонів Євгеній (11 клас) – ІІ секція – «Історія Південно-Східної України у ХХ-ХХІ ст.»,  Трофименко Анастасія (11 клас) – V секція- «Екологія та географія Південно-Схіної України» та Шевченко Анна (9 клас) – IVсекція- «Релігійні та культурно освітні процеси в регіоні», які презентували свої  проекти, розроблені ними під керівництвом вчителя історії та географії Хименко Любові Павлівни.
Порядок роботи учнів в секціях був дуже насичений: колективні флеш – дослідження, екскурсійні програми,    майстер – класи, робота з матеріалами, презентація своїх  проектів та чудовий бал.
Усі учні гідно представили не тільки заклад, а й район і отримали дипломи та сертифікати   учасників конференції.

M SM
 • Архіви

 • __________________________________________

  Сторінка Відділу освіти у Фейсбук

   

   

 • __________________________________________

  Чим займається омбудсмен

 • _________________________________________

  Погода
 • © osvita-zm.org.ua