63404, Україна, Харьківська обл. м. Змів, вул. Адміністративна 12, (0574) 3-48-69, e-mail: pr.zmiiv@dniokh.gov.ua

Новини >> Учениця Слобожанської гімназії №2 Стукалова Марина – учасниця нового культурно-освітнього проекту

 За ініціативи голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної  в області реалізується  новий культурно-освітній проект. 14 дітей з Харківської області – переможці предметних олімпіад, конкурсів Малої академії наук України та інших інтелектуальних змагань – безкоштовно відпочивали тиждень в Албанії, на березі моря в місті Дуррес.
У  складі делегації «Обдаровані  діти»  була учениця 9 класу Слобожанської гімназії № 2 Стукалова  Марина, призер  обласної  олімпіади з російської мови та зарубіжної  літератури, призер  обласного     конкурсу- захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України, переможець районної  олімпіади    з  правознавства, призер районних  олімпіад з  географії, математики  та  фізики.
Заступник голови Харківської облдержадміністрації Анатолій Бабічев, проводжаючи школярів на відпочинок зазначив,  що такий проект вдалося реалізувати завдяки тому, що ініціативу Юлії Світличної підтримали Почесний консул Республіки Албанія в м. Харкові Шахін Омаров, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Албанія  в Польші (за сумісництвом – в Україні) Шпреса Курета, а також авіакомпанія «Турецькі авіалінії».
Тиждень з 2 по 8 травня школярі провели на березі моря в місті Дуррес. Також вони відвідали  столицю Албанії – місто Тірана, побували у фортеці в місті Круя. Крім того, для школярів підготували поїздку в унікальне місто Берат, яке занесено до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Його особливість у тому, що всі будинки побудовані на скелях. Також дітлахи побували  в одній з провідних шкіл Албанії.

 

M SM
 • Архіви

 • __________________________________________

  Сторінка Відділу освіти у Фейсбук

   

   

 • __________________________________________

  Чим займається омбудсмен

 • _________________________________________

  Погода
 • © osvita-zm.org.ua