63404, Україна, Харьківська обл. м. Змів, вул. Адміністративна 12, (0574) 3-48-69, e-mail: pr.zmiiv@dniokh.gov.ua

Новини >> У Зміївському НВК відкрито другу групу дошкільного підрозділу

 4 жовтня 2017 року у Зміївському навчально-виховному комплексі відбулося урочисте відкриття другої групи дошкільного підрозділу.
Право перерізати стрічку було надано почесним гостям заходу — голові Зміївської районної державної адміністрації Кошеленку В.А. та керуючій справами районної ради Пилипенко О.А.
Малюки, батьки та вихователі нової групи підготували для всіх невеличкий концерт, а директор НВК Ярема Т.В. влаштувала екскурсію відремонтованими приміщеннями кімнати відпочинку, ігрової, роздягальні, де відтепер 22 діток міста Змієва та ближніх сіл — Чемужівки, Зідьок та Бутівки — будуть разом зростати, виховуватися та готуватися до школи.
Довідка. На капітальний ремонт 2-ї групи дошкільного підрозділу Зміївського НВК, відкриття якої планувалося ще з 2015 року, було витрачено майже 1, 3 млн. грн. з обласного та районного бюджетів. За ці кошти було проведено капітальний ремонт приміщень, придбано та встановлено металопластикові вікна, придбано посуд, обладнання, лінолеум, а також у рамках співпраці з дитячим фондом ООН “ЮНІСЕФ” — меблі, дитячий майданчик, постільну білизну та килимки.

M SM
 • Архіви

 • __________________________________________

  Сторінка Відділу освіти у Фейсбук

   

   

 • __________________________________________

  Чим займається омбудсмен

 • _________________________________________

  Погода
 • © osvita-zm.org.ua