У травні 2021 року проект Зміївської міської ради «Діти в світі рівних можливостей» увійшов в число переможців освітнього конкурсу грантів «Енергія розвитку» від групи «Нафтогаз», направленого на підтримку соціальних ініціатив громад.
АТ «Укргазвидобування» профінансував облаштування кабінету ЛФК в КУ «Зміївський інклюзивно-ресурсний центр» спеціалізованим фізкультурним обладнанням для дітей з особливими освітніми потребами .
19 листопада відбулося офіційне представленя реалізованого проекту. У заході взяли участь заступники Зміївського міского голови Тетяна Тимофєєва, Олена Пилипенко, представники АТ «Укргазвидобування»: начальник сектору регіонального розвитку Вікторія Сафонова, менеджер зі сталого розвитку Марія Мекша, заступник начальника відділу освіти Інесса Соляник.
Облаштування кабінету ЛФК дасть можливість надавати повноцінні та ефективні послуги дітям з особливими освітніми потребами!
![](https://osvita-zm.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/yzobrazhenye_viber_2021-11-19_14-19-54-054-700x394.jpg) ![](https://osvita-zm.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/257427595_617967872663817_3888503764756631720_n-700x525.jpg)
|