63404, Україна, Харьківська обл. м. Змів, вул. Адміністративна 12, (0574) 3-48-69, e-mail: pr.zmiiv@dniokh.gov.ua

Новини >> У Таранівській ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося урочисте відкриття сучасних кабінетів біології  та ін форматики

У межах проєкту «Школа майбутнього» за фінансування АТ «Укргазвидобування» для Таранівської ЗОШ І-ІІІ ступенів придбано мультимедійне обладнання та лабораторну техніку для кабінетів інформатики та біології.

Персональні ноутбуки, проєктор,  інтерактивна дошка, документ-камера,  наочно-дидактичні матеріали  зроблять навчання більш ефективним та цікавим, підвищить  мотивацію учнів до навчання,  сприятимуть поглибленому вивченню інформатики та біології.

19 листопада 2021 року в КЗ «Таранівська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Героїв-широнінців» відбулося урочисте відкриття сучасних кабінетів біології  та ін форматики,  в яких створені сприятливі та комфортні умови для проведення уроків.  У заході взяли участь заступники Зміївського міского голови Тетяна Тимофєєва,  Олена Пилипенко,  представники АТ «Укргазвидобування»: начальник сектору регіонального розвитку Вікторія Сафонова, менеджер зі сталого розвитку Марія Мекша, заступник начальника відділу освіти Інесса Соляник.

Вчитель біології Комір Яна  Володимирівна дала відкритий урок – знайомство з цифровим лабораторним обладнанням, на якому учні  продемонстрували багато цікавих дослідів, вміння працювати із інтерактивною дошкою, мікроскопами.

Педагогічний колектив, учні, батьки школи висловлюють щиру подяку АТ «Укргазвидобування» за створення нового освітнього середовища з сучасним обладнанням.

 

M SM
 • Архіви

 • __________________________________________

  Сторінка Відділу освіти у Фейсбук

   

   

 • __________________________________________

  Чим займається омбудсмен

 • _________________________________________

  Погода
 • © osvita-zm.org.ua