63404, Україна, Харьківська обл. м. Змів, вул. Адміністративна 12, (0574) 3-48-69, e-mail: pr.zmiiv@dniokh.gov.ua

Новини >> У спортивній залі Соколівського навчально-виховного комплексу № 1 ім. О.Яроша розпочато капітальний ремонт

За ініціативи очільника району Віталія Кошеленка в спортзалі цього навчального закладу розпочато ремонтні роботи, на які з районного бюджету під час XLI позачергової сесії Зміївської районної ради від 02.03.2018 було виділено 1 млн. 68 тис. грн.
“Соколівський НВК — це ще один навчальний заклад, у якому найближчим часом буде проведено капремонт спортивної зали. Сьогодні ми її оглянули: роботи тут тільки на першому етапі. Однак деякі моменти вже взяті до уваги. Зокрема, за проектом не передбачена заміна системи опалення в цьому приміщенні, але така необхідність, як виявилось, з’явилась під час проведення демонтажу. Тож, задачі поставлені, строки установлені, якість виконання робіт контролюється”, — прокоментував свій візит до школи голова Зміївської районної державної адміністрації.
За словами Віталія Анатолійовича, урочисте відкриття спортивної зали в Соколівському НВК планується в травні цього навчального року, ще паралельно триватиме підготовка до проведення такого ж ремонту в Зідьківській ЗОШ І-ІІІ ст. (за відповідними зверненнями батьків та депутатів місцевої ради).
“Це не лише якісне проведення уроків фізичної культури, а й безпека учнів. А ще — це чудова традиція, якій ми не будемо зраджувати. Наші діти повинні навчатися в найкращих умовах, тому кожному навчальному закладу Зміївщини приділяється і обов’язково буде приділятися в подальшому значна увага”, — додав очільник району.

M SM
 • Архіви

 • __________________________________________

  Сторінка Відділу освіти у Фейсбук

   

   

 • __________________________________________

  Чим займається омбудсмен

 • _________________________________________

  Погода
 • © osvita-zm.org.ua